“Pychota!”
Kona Coast Cafe — recenzja

Kona Coast Cafe
Nr 6 wśród 8 Kawa i herbata (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Na wynos
Opis: Kona Coast Cafe to wyjątkowa palarnia kawy w samym sercu Starego Miasta. Roastujemy ziarna z najodleglejszych zakątków świata a unikalna mieszanka kawy sprawia, że jest to miejsce spotkań dla miłośników czarnego napoju przygotowanego przez baristów na najwyższym poziomie. Może chcesz spróbować kawy parzonej w inny sposób - w sposób alternatywny? Enjoy :) Kona Coast Cafe serwujemy produkty tylko domowe oparte na świeżych warzywach i owocach. #konafriends
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Panini Pompeje – rewelacja, rozpływa się w ustach! Do tego fantastyczne kakao – pyszne, bo niesłodkie, czuć smak prawdziwego kakaa, do tego z dobrze spienionym mlekiem. Nocowaliśmy jedną noc w apartamencie na górze, tam też wszystko okej. Ładny pokój, kawa, herbata, książki, nawet ciastka na powitanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z noclegu, jak i z cudownego śniadania. Polecam!

Dziękujemy, karola_stepien

Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie lubię miejsc, w których klienta traktuje się w taki sposób. Często tam bywałem, ale to był ostatni raz. Obsługa pracuje od jakiegoś czasu jak mucha w smole. Ale teraz po 15 minutach nikt do mnie nie podszedł, wiec wyszedłem,( były 3 osoby wewnątrz) także szefostwo powinno coś z tym zrobić. Taka rada :)))

Dziękujemy, Arek2014
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duża kanapka panini w cenie 19pln niestety nie była wyborna. Średnia focaccia I środek bez wyrazu. Chorizo w ilościach raczej śladowych, jalapeno podobnie.

Dziękujemy, czuj
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Obsługa, sam lokal i menu śniadaniowe z dużą rozmaitością potraw jajecznych jak najbardziej sprzyja dobremu rozpoczęciu dnia. Bo śniadanie to podstawa by mieć siłę do zwiedzania

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, VetMan2010
Zrecenzowano 16 lutego 2019

Najlepsze i najbardziej pożywne śniadanko jakie można zjeść w przystępnej cenie na toruńskiej starówce.
Do dużej kawy/herbaty wybór śniadania za 4 zł!
Kawa podawana w dużym kubku, herbata liściasta w czajniczku. Miałam przyjemność jeść wielokrotnie śniadaniową kanapkę - wow! To się nazywa solidne rozpoczęcie dnia!
Zdecydowanie polecam głodnym o poranku.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna M

Kona Coast Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kona Coast Cafe? Podziel się wrażeniami!