Zapisz
Wspaniała podróż do dzieciństwa naszych rodziców i dziadków

Te miejsce wspominam najcieplej z wycieczki do Torunia. Piękne zabawki znane mi tylko z opowieści... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2020
Ola_ola222
Kameralne ale ciekawe.

Kameralne muzeum posiadające w swoich zbiorach zabawki z ponad 100 letnią historią jak i te z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 czerwca 2020
MateuszF28
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obługa!! Fajnie powspominać sobie zabawki z dzieciństwa i poznać historię zabawek z innych części świata !! Uważam, że warto!

Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Staliśmy z rodziną w progu drzwi,pomieszczenie tak malutkie że można dostać klaustrofobi swierdzilismy że nawet nie opłaca się wchodzić....

1  Dziękujemy, Rodzinkaplustrzy
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum Zabawek, gdyby wyglądało tak jak w innych miastach- czyli same gabloty, byłoby takie sobie... jednak dzięki wspaniałym osobom, które opowiadają o każdej zabawce, przedstawiają historię jej powstania, czy historię z jej życia- jak tam trafiła, to dzięki temu to muzeum jest wyjątkowe.
Koszt wejścia to 7 zł za dorosłego i 5 zl za dziecko.
Spędza sie tam okolo godzinki.
Bardzo polecam, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, aby powspominać i dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoich zabawkach, czy też zabawkach naszych babć- tak ! Tam są zabawki sięgające ponad 100 lat

1  Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Z zaciekawieniem słuchaliśmy Pana przewodnika i równocześnie właściciela zabawek.

Dziękujemy, 52nanam
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Nie ma znaczenia ile mamy lat, to miejsce z pewnością nam się spodoba. Jeśli jesteśmy pokoleniem lat 60 znajdziemy pewnie sporo zabawek ze swojego dzieciństwa, ale młodsze osoby i dzieci też mają okazję znaleźć zabawki, które znają albo takie, o których słyszeli od dorosłych. My byliśmy w sobotę, więc trafiliśmy na opowiadanie i to było coś wspaniałego. Pan przewodnik niezwykle ciekawie opowiadał o eksponatach, pokazywał działanie niektórych z nich, a czasami dawał do ręki, aby można je było obejrzeć z bliska. Nikt się tutaj nie będzie nudził, a i cena bardzo przystępna.

Dziękujemy, Marta K