Toruń
Niesamowite miejsce

Niesamowite miejsce, które wygląda dosyć niepozornie. Jest jedno pomieszczenie, ale spędza się w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 września 2019
roxs681
Miła wspominkowa godzinka!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
Monika J
Gdansk, Pomorskie, Poland

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obługa!! Fajnie powspominać sobie zabawki z dzieciństwa i poznać historię zabawek z innych części świata !! Uważam, że warto!

Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Staliśmy z rodziną w progu drzwi,pomieszczenie tak malutkie że można dostać klaustrofobi swierdzilismy że nawet nie opłaca się wchodzić....

1  Dziękujemy, Rodzinkaplustrzy
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum Zabawek, gdyby wyglądało tak jak w innych miastach- czyli same gabloty, byłoby takie sobie... jednak dzięki wspaniałym osobom, które opowiadają o każdej zabawce, przedstawiają historię jej powstania, czy historię z jej życia- jak tam trafiła, to dzięki temu to muzeum jest wyjątkowe.
Koszt wejścia to 7 zł za dorosłego i 5 zl za dziecko.
Spędza sie tam okolo godzinki.
Bardzo polecam, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, aby powspominać i dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoich zabawkach, czy też zabawkach naszych babć- tak ! Tam są zabawki sięgające ponad 100 lat

Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Z zaciekawieniem słuchaliśmy Pana przewodnika i równocześnie właściciela zabawek.

Dziękujemy, Nana M
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Nie ma znaczenia ile mamy lat, to miejsce z pewnością nam się spodoba. Jeśli jesteśmy pokoleniem lat 60 znajdziemy pewnie sporo zabawek ze swojego dzieciństwa, ale młodsze osoby i dzieci też mają okazję znaleźć zabawki, które znają albo takie, o których słyszeli od dorosłych. My byliśmy w sobotę, więc trafiliśmy na opowiadanie i to było coś wspaniałego. Pan przewodnik niezwykle ciekawie opowiadał o eksponatach, pokazywał działanie niektórych z nich, a czasami dawał do ręki, aby można je było obejrzeć z bliska. Nikt się tutaj nie będzie nudził, a i cena bardzo przystępna.

Dziękujemy, Marta K