“Pysznie, zdrowo, kolorowo! 😄”

Chwast Prast Vegetarian Bistro
Zamów online
Nr 68 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Chwaście zamówiliśmy zupy, dania główne, desery i lemoniady. Wszystko było doskonale pyszne, niesamowicie przyprawione i pięknie podane. Dania są bardzo pomysłowe - np. żurek z wędzonym tempehem (100x lepszym niż boczek) i wegańskim.... jajkiem! Trzeba spróbować racuchów z berberysem - poezja. Do tego lokal ma przyjemny wystrój, jest przytulnie, klimatycznie i swobodnie. Obsługa jest super miła, pomocna i uśmiechnięta.
Czuć, że Właściciel to pasjonat wege kuchni i wkłada serce w prowadzenie knajpy. Mimo, że knajpa jest oddalona od starówki, to trzeba tu przyjść koniecznie, bez względu na to czy jest jest się weganinem czy nie. Ja będę wracać wielokrotnie.

Dziękujemy, 137monikaz

Zrecenzowano 12 lipca 2019

super atmosfera, smaczne posiłki bezmięsne. Kolorowo, zdrowo i niedrogo. Miejsce trochę na uboczu od głównej drogi ale da się znaleźć. Do tego dodatki jak kawa (bardzo dobra) czy soki czy wody są ok. Porcje duże a i nawet małą zupką można się najeść. Smaki orientalno- wegetariańskie- pycha.

Dziękujemy, KaptursienK
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Polecam. Dobre jedzenie wege w przystępnych cenach. Nie jest to restauracja "wege" jaką niektórzy mogą sobie wyobrażać ale dobre domowe wegetariańskie posiłki w bardzo przystępnej cenie.Czasami w daniach "Chwast prast" czegoś mi brakuje ale patrząc na stosunek cena/ jakość oraz szybkość podania to naprawdę WARTO :-) Pozdrawiam

Dziękujemy, Tom L
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Najadłem się nie będąc weganinem a to nie jestvtakie oczywiste. W końcu mamy smaczne weganskie jedzenie w Toruniu. Polecam.

Dziękujemy, Szymon B
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Nie polecam. Poczawszy od obslugi ruszajacej sie jak muchy w smole i nie umiejacej doradzic, poprzez brak polowy dan z menu (podobno juz o 14:00 sie skonczyly) az do mdlego, niedobrego jedzenia. Jedlismy juz w wielu vege restauracjach ale ta jest najgorsza. Kotlety bez smaku i zimne, bulka z marketu, hucznie nazwane grillowane warzywa to pieczony ziemniak, surowki jak z budki na pksie...a frytki, zwykle rozmrazane... Spodziewalem sie takich z roznych warzyw... najgorzej...

Dziękujemy, bulben1

Chwast Prast Vegetarian Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chwast Prast Vegetarian Bistro? Podziel się wrażeniami!