“Smacznie.........👍👌”
Nasza Toruńska — recenzja

Nasza Toruńska
Nr 99 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 6 września 2019

Witajcie.

Bardzo pyszny grillowany filet z kurczaka i przepyszne naleśniki z twarogiem i owocami.......
Paluszki lizać......
Na pewno odwiedzę ponownie przy następnej wizycie w Toruniu.....

Pozdrawiam
sonia

1  Dziękujemy, Soniaa S

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre obiady w przystępnej cenie. Pyszne tarty warzywne , ciasta i kawka Codziennie nowe menu. Polecam.

Dziękujemy, joanna_traveling
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Jedzeni przeciętne wpadające w słabe. Zamówiłem zestaw dnia (szczawiowa, potrawka z kurczaka z ryżem i surówkami + kompot).
O godzinie 13.30 szczawiowa się skończyła i dostałem pomidorową z dużej ilości przecieru. Zupa była kwaśna i prawie bez śmietany. Kluski w niej nawet dobre.
Potrawka kurczaka była bez smaku, bez soli z mocno rozwodnionym sosem cukiniowo-śmietanowym. Do tego za kwaśne buraczki i tarta marchewka która jako jedyna okazała się smaczna. Kompot kwaśny i mocno wodnity... Całość kosztowała 25 zł. W tej cenie na starówce można zjeść dużo lepsze dania.

Dziękujemy, No_To_run
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mega pyszne jedzonko, super obsługa. Zdecydowanie polecam Blisko Starego Miasta i brak kolejek charakterystycznych dla knajp na Starówce ❤️

1  Dziękujemy, monikaa_de
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę przepyszna, jednolicie esencjonalna jajecznica. Miły wystrój i uśmiechnięta obsługa. Jedyny zarzut to sałatka do śniadania, mogłaby być ładniej podana i bardziej obfita. Niemniej jednak polecam :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, marioinauer

Nasza Toruńska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Nasza Toruńska? Podziel się wrażeniami!