“Warto spróbować indyjskich smaków w Royal India”
Royal India — recenzja

Royal India
Nr 136 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: znajomi
Zrecenzowano 4 września 2019

Zachęceni plakatem zapraszającym na lunch w Royal India na ul Prostej w Toruniu - spróbowalismy. Zjedlismy tani, obfity posiłek o smaku takim jaki pamietam z pobytu w Indiach. Dodatkowo polecam spróbowania chałwy indyjskiej - zdecydowanie innej niz turecka. Bardzo miła obsługa i ogólna atmosfera. Gdy nastepny raz trafimy do Torunia na 100% odwiedzimy Royal India. Dziekujemy

Dziękujemy, Borkowski W

Zrecenzowano 1 września 2019

Miejsce zaskakująco klimatyczne z orientalną, dyskretną muzyką, sympatyczna i kompetentna obsługa kelnerska. Potrawy wspaniałe, ryż i pieczywo jakie nam podano przygotowane po mistrzowsku, również potrawy zasadnicze świetne, bardzo smaczne i ładnie podane na podgrzewaczach. Ceny w stosunku do jakości bardzo przystępne. Polecam z całego serca osobom lubiącym kuchnię indyjską. Jeśli będę w Toruniu z pewnością wpadnę tam ponownie

Dziękujemy, Elżbieta P
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nas pozytywnie zaskoczyło. Wpadliśmy tam spontanicznie po drodze i było warto. Świeże i smaczne dania, dobrej jakości produkty i przystępne ceny. Oboje byliśmy zadowoleni i polecamy to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 480smakoszka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byłem,jedzenie świetne,napoje rewelacja,wystrój,ceny przystępne
jak na jakość jedzenia,obsługa kelnerska również sympatyczna.Polecam super lokal na 5.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotras_83
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Porcje duże, ładnie podane. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, mironk676

Royal India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Royal India? Podziel się wrażeniami!