“Świetne miejsce”
Royal India — recenzja

Royal India
Nr 136 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: znajomi
Zrecenzowano 1 września 2019

Miejsce zaskakująco klimatyczne z orientalną, dyskretną muzyką, sympatyczna i kompetentna obsługa kelnerska. Potrawy wspaniałe, ryż i pieczywo jakie nam podano przygotowane po mistrzowsku, również potrawy zasadnicze świetne, bardzo smaczne i ładnie podane na podgrzewaczach. Ceny w stosunku do jakości bardzo przystępne. Polecam z całego serca osobom lubiącym kuchnię indyjską. Jeśli będę w Toruniu z pewnością wpadnę tam ponownie

Dziękujemy, Elżbieta P

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nas pozytywnie zaskoczyło. Wpadliśmy tam spontanicznie po drodze i było warto. Świeże i smaczne dania, dobrej jakości produkty i przystępne ceny. Oboje byliśmy zadowoleni i polecamy to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 480smakoszka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byłem,jedzenie świetne,napoje rewelacja,wystrój,ceny przystępne
jak na jakość jedzenia,obsługa kelnerska również sympatyczna.Polecam super lokal na 5.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotras_83
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Porcje duże, ładnie podane. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, mironk676
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu po wielu latach przechodzenia obok. Szkoda że tak późno. Lunche na każdy dzień tygodnia w bardzo przystępnych cenach. Zupa z kurczaka trafiła w moj gust.
Drugie danie palce lizać, lekkie i pyszne, ładnie podane.
Panie obsługujące bardzo miłe i uśmiechnięte.
Wystrój Oryginalny i estetyczny.
Miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, Damian G

Royal India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Royal India? Podziel się wrażeniami!