Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Najnowsze recenzje. Najniższe ceny. Idealne miejsce do zarezerwowania hotelu.

“Ponowna recenzja” 3 na 5 punktów
Royal India — recenzja

Royal India
Nr 41 wśród 164 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Indyjska, Azjatycka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Dzieci, Spotkania biznesowe, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Płatność kartami American Express, Płatność kartami Mastercard, Płatność kartami Visa, Dostawa, Płatność cyfrowa, Bezpłatna sieć Wi-Fi, Bar, Rezerwacje, Miejsca siedzące, Alkohol, Na wynos, Obsługa kelnerska, Wino i piwo
Opis: znajomi
toruń
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Ponowna recenzja”
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 22 listopada 2012

Ostatnio odwiedziłem dwukrotnie tę restauracje. W skrócie: jedzenie ok, dwie naburmuszone kelnerki, jedna toaleta nieczynna, druga zapchana. Przedstawiłem swoją opinię na stronie gastronauci. Recenzja pojawiła się i po chyba 3 dniach zniknęła. O co chodzi? Czyżby szef restauracji nie znosił krytyki? Tylko pozytywne opinie się liczą? Kajetan

• Data wizyty: listopadzie 2012

4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 32
“super jedzenie”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 12 listopada 2012

To był nasz pierwszy raz w indyjskiej restauracji i nie było problemu z wyjaśnieniami i poleceniem potraw przez obsługę a jedzenie było super. Polecam!!!

Data wizyty: listopadzie 2012
Dziękujemy, QbaDe
Toruń
Liczba recenzji: 1
“Smaczne, to mało powiedziane!!”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 27 października 2010

Pewnego nudnego wieczoru udałem się wraz z moją narzeczoną na kolację, chcąc spróbować czegoś na prawdę dobrego w restauracji z prawdziwego zdarzenia. Tak się złożyło, że zaparkowaliśmy na Prostej. Idąc zauważyliśmy Royal India. Pierwsze wrażenie, bardzo elegancki i wykwintny wystrój w Indyjskim stylu. Od razu zostaliśmy obsłużeni, po chwili namysłu wybraliśmy potrawy, nie jestem w stanie przytoczyć nazw, ponieważ są, zgodnie z nazwą i wystrojem, w indyjskim języku. Oczekiwanie na danie nie było zbyt długie, raczej w granicach błedu, jednak po skosztowaniu kurczaka i jagnięciny śmiało można powiedzieć, że warto było czasu i pieniędzy. Obsługa bardzo miła, nie natrafiłem na żadne komplikacje, zarówno z obsługą jak i całym pobytem. Na pewno to nie ostatnia Nasza wizyta, w tej ekskluzywnej restauracji i zdecydowanie polecam każdemu.

Dziękujemy, Kapiii_pl
Toruń, Polska
Liczba recenzji: 1
“jedzenie super - obsługa gorzej”
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 25 września 2010

Jedzenie bardzo dobre i godne polecenia.
Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Nie dość, że obie kelnerki sa strasznie powolne, to jedna z nich (wysoka o ciemnych włosach) sprawia wrażenie, lekko opóźnionej w reakcjach. Jest drętwa, jakaś ,,wyoutowana" i achowuje się, tak jakby nie zależało jej na klientach. Tak ,,dobrze" wykonuje swojej obowiązki, że spora grupa, osób opuściła dzisiaj restaurację nie doczekawszy się swojego zamówienia - czekali ok 40 minut.
Szkoda, ze w takim miejscu jest taka kelnerka...

• 1 na 5 punktów
Dziękujemy, ANIA_1034

Royal India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Royal India? Podziel się wrażeniami!