Zrecenzowano: 1 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Do hotelu wybraliśmy się na przedłużony weekend sylwestrowy. Cztery dni spędzone w tym butikowym, klimatycznym hotelu możemy zaliczyć do udanych! Pokoje czyste, obsługa bardzo pomocna i miła, śniadania urozmaicone. W każdej chwili można też skorzystać z hotelowej restauracji, gdzie kucharz serwuje smaczne dania. Ogromnym atutem hotelu jest też jego lokalizacja! Po wyjściu z obiektu wystarczy wyjść za róg i jest się na starówce, wszędzie z hotelu blisko! Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel!

Termin pobytu: styczeń 2020
2  Dziękujemy, ewajurekp
Zrecenzowano: 8 grudnia 2019

Hotelu nie polecamy i nigdy tam nie zawitamy. Brudno w łazienkach, brak odpływu w prysznicu, brak czajników w pokoju.... Bardzo opryskliwa pani w recepcji. Kiedyś był to hotel z klasą i godny polecenia.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, ElaJarek
Zrecenzowano: 16 listopada 2019

Zależało mi na stosunkowo niedrogim hotelem w centrum miasta, blisko rynku. Wybór padł na Solarisa i to był strzał w dziesiątkę... spędziliśmy tam naprawdę przyjemne trzy noce, zjedliśmy trzy smaczne śniadania... za rozsądne pieniądze... od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez rezerwację bezpośrednio przez stronę internetową hotelu, po cały pobyt mieliśmy do czynienia z miłą w pełni profesjonalną obsługą... przy następnej wizyty w Toruniu na pewno tu wrócimy...

Wskazówka dotycząca pokoi: dwójeczka, nieco ciasna ale niezwykle przytulna...
Termin pobytu: listopad 2019
1  Dziękujemy, rergieg
Zrecenzowano: 9 października 2019

Znakomite polozenie, komfort, styl. Nocleg tu jest zawsze przyjemny i nawet halasy Starego Miasta nie sa w stanie zepsuc tych wrazen. Dobre jedzenie i przede wszystkim przyzwoite ceny. Polecam ten hotel goraco!

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 1234tester1234
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, pokoje zadbane, śniadania w restauracji pyszne, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, salka konferencyjna dość mała w podziemniach ale klimatyzacja działała bez zarzutu więc było czym oddychać, hotel świetnie zlokalizowany zaraz przy rynku, jedynym minusem w moim wypadku było usytuowanie okien na ulice i kościół więc w nocy budził mnie hałas wracających z imprez a rano dzwony..Ale koleżanki ulokowane z2 strony hotelu nic nie slyszaly więc polecam zwrócić uwagę na umiejscowienie pokoi!:)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa