Toruń

“Świetna Restauracja”
Zorientowani — recenzja

Zorientowani
Zamów online
Nr 66 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 3 września 2019

Naprawdę świetna restauracja, przepyszna kuchnia wkońcu coś innego w Toruniu, nowe miejsce na mapie Torunia, jednym słowem rewelacja, my z żoną bardzo zadowoleni z jedzenia jak i nasi znajomi,bardzo sympatyczna kelnerka blondynka zaproponowała nam deser banana w cieście, to już wogóle był raj dla podniebienia i wyśmienite dania główne,no coś pysznego dawno tak dobrego jedzonka nie jadłem na wielki plus.Żona zadowolona, to i ja zadowolony.Ogółem Restauracja na 5+

1  Dziękujemy, Piotras_83

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jeśli chodzi o sam lokal - mały - natomiast czysty i zadbany, nie czuć tego przykrego "smalcu" i oleju w środku, a pachnie jedzeniem, jak się potem okaże dobrym jedzeniem.

Na początek sajgonki z ryżem w przyprawach i zupa PHO z wołowiną.

Ryż - średni, nie było to kulinarne doznanie, aczkolwiek nie był zły.
Sajgonki, bardzo smaczne, z dużą ilością wyczuwalnego mięsa w farszu, dobrze spieczone, jednak ... małe (to nie wytyk bo za 2,5 zł od sztuki nie można oczekiwać potwora) jednak uwaga, jak ktoś chce się nimi najeść to niech zamówi ich dwa razy więcej niż planował :-)

Zupa PHO z wołowiną - jadłem pierwszy raz, ale bez wątpienia coś innego, co prawda nie pasował mi ten szczypiorek pływający do dania, ale całość na wilki plus - taki odpowiednik naszego rosołu, jednak przez wołowinkę i możliwość doprawienia cytryną oraz ostrym chilli i (jakąś solą?) zupa nabrała mocy.

Jedna uwaga mięsa by mogło być więcej, jednak samą zupą - idzie się już najeść (koszt chyba 12 zł z opcją z wołowiną)

Na zakończenie kurczak z warzywami na ostro + makaron sojowy + surówka. Tutaj uwaga jedna - surówka, niby najtańsze w tym daniu, ale jej ilość strasznie - skromna - szkoda, bo nie żałowali mięsa, warzyw czy samego makaronu ogólnie danie bardzo dobre o specyficznym samku - wielki plus.

Całokształt oceniam na 4 gwiazdki. Natomiast podsumować mogę jako - sporo porcje dobrego jedzenia, w bardzo przystępnych cenach.

1  Dziękujemy, RD_Reset
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w różnych miejscach szukamy kuchni tajskiej i wybieramy potrawy z krewetkami. Niestety w tej restauracji nie znaleźlismy smaków kuchni tajskiej, a krewetki tylko w zestawach były smaczne i duże, natomiast w zupie i w daniach ze smażonym makaronem były mikrokrewetki około 1,5 cm, i kiepskim smaku.

1  Dziękujemy, Dorota Ż
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Tanio i nie w centrum co jest bardzo na plus. Porcje idealnie wymierzone. Polecam!!!

2  Dziękujemy, 766bartoszp
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona niedaleko uniwersytetu. Lokal skromnie urządzony. Obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze dań. Samo jedzenie bardzo dobre chociaż mogło być jak dla mnie wyraziście przyprawione, ale zjadłam naprawdę że smakiem. Podane bardzo szybko. Co na zaskoczyło to cena końcowa- za zupę, sajgonki, dwa dania główne i herbaty zaolacilismy jedyne 73 zł, więc.restauracja jest naprawdę tania. Przykładowo danie główne z cielęciny kosztuje 22 zł szok. Napewno tam jeszcze wrócę polecam.

1  Dziękujemy, Magdaja

Zorientowani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zorientowani? Podziel się wrażeniami!