“Polecam ”
Restauracja Artus — recenzja

Restauracja Artus
Nr 40 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: W Dworze Artusa otworzyliśmy restaurację, która zachwyci Was nie tylko klimatycznym wnętrzem, ale również nietuzinkowym jedzeniem. Czerpiemy inspiracje z kuchni całego świata. Marynujemy w autorskich marynatach, wolno pieczemy, również w stylu confit, ale przede wszystkim grillujemy i wędzimy w stylu BBQ. Wszystkich koneserów burgerów zaskoczymy szarpaną wieprzowiną i boczniakami.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem . Jedyny mały minus to toaleta która nie była zbyt czysta

Dziękujemy, F9392ZEannal

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwór Artusa musiał zwrócić naszą uwagę. To piękny budynek, w którym obecnie jest restauracja i centrum kultury. Nie można zwiedzić całego budynku bez okazji, ale warto podziwiać dostępne na co dzień eklektyczne malowidła sklepienne w sieni restauracji.
Nie tylko aranżacja jest wyjątkowa. Kuchnia także dostarcza samych miłych wrażeń.

Karta jest krótka i treściwa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na przystawkę polecam wędzony canembert. Idealnie się rozpływa, a z żurawiną i grzankami smakuje wybornie. Natomiast dla wielbicieli ostrości - panierowane papryczki jalapeno.
Jeśli chodzi o dania główne, tym razem wybór padł na burgery. Country to mój wegetariański faworyt, ponieważ całość wspaniale się przegryzała. Chrupiące boczniaki, jajko i karmelizowana cebulka w pysznej czarnej bułce. Wersja z szarpaną wieprzowiną również spotkała się z dużym uznaniem.
Dzięki profesjonalnej obsłudze i tym pysznym daniom będziemy odwiedzać Dwór Artusa jak tylko zawitamy do Torunia.

1  Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam.
Fajne, urokliwe miejsce z miłą i bystrą obsługą.
Ciekawa aranżacja miejsca.
Menu nie zadługie, ale każdy znajdzie coś dla siebie.
Oczekiwanie na realizację zamówienia krótkie.
Dania ładnie podane i, krótko mówiąc, pyszne.
Najedliśmy się pysznie i w ciekawej, miłej scenerii tej restauracji.
Szczerze polecam, bo opinie o tym miejscu faktycznie nie są przesadzone.

1  Dziękujemy, jansU5351ZD
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne, klimatyczne miejsce z przepysznym jedzeniem i bardzo miłą, profesjonalną obsługą. Polecam z całego serca ten lokal, jeśli ktoś chce bardzo dobrze zjeść w Toruniu!

1  Dziękujemy, beyies
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana w neorenesansowym Dworze Artusa. Obsługa bardzo miła i pomocna. Czas oczekiwania na jedzenie był dość długi ale było to zrozumiałe zważywszy na środek długiego weekendu, poza tym jakość dań spowodowała, iż spędzonego na oczekiwaniu czas trudno było uznać za stracony. Burger mimo, że nie z wołowiny lecz wieprzowy pyszny, podobnie kaczka. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Carlos7504

Restauracja Artus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Artus? Podziel się wrażeniami!