Toruń

“Rewelacja”
Brando's music — recenzja

Brando's music
Nr 38 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Koktajl bar z muzyką na żywo i włoską kuchnią. Pizza z pieca drzewnego przygotowywana przez Francesco Belvedere - naszego Kalabryjskiego Pizzaiolo. W weekendy imprezy z Dj. Piękne wnętrza, ogródek przed lokalem, samo centrum Torunia.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne dania ;) przystawka z włoskimi specjałami - palce lizać. Pizza także bardzo smaczna i z ciekawym wyborem smakowym. Czuć że używają tu składników o bardzo dobrej jakości. Ponadto polecam domowe białe wino. Jednak na największą pochwałę zasługuje obsługa - sprawna, miła, umiejąca doradzić ;)

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 3 września 2019

Prawdziwa włoska restauracja, z prawdziwego zdarzenia, wykwintne dania + przepyszne włoskie desery miód dla oczu i ust,cudowne miejsce, fantastyczna obsługa, napewno z żoną wrócimy do Państwa jeszcze nie raz.. REWELACJA :))

Dziękujemy, Piotras_83
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i przyjemna atmosfera. Kelnerzy i kelnerki pomocni i uśmiechnięci :). Kelner który nas obsługiwał odpowiadał bez problemu na wszystkie nasze pytania. Pizza wyśmienita, na cienkim cieście i dobrze zbilansowana w smaku.

Dziękujemy, dominikak742
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Dawno nie jedliśmy tak pysznej i prawdziwej pizzy, ale co się dziwić - kucharz jest Włochem. Przemiła obsługa. Czyściutko, szybko - pełny profesjonalizm. Gorąco polecamy.

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Prawdziwie włoska pizza, pyszne wino, profesjonalna obsługa i urokliwy stolik na balkonie z widokiem na Stare Miasto. Nic dodać, nic ująć, po prostu miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Zuzanna C

Brando's music — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Brando's music? Podziel się wrażeniami!