“Pyszne burgery”
BobbyBurger — recenzja

BobbyBurger
Zamów online
Nr 109 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre burgery jak dla miłośników mięsa, sosu , typowego burgera jak i dla tych którzy wolą wersję FIT :) Bułeczki bez glutenu pycha!

Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byłam ostatnio z rodziną, burgery przepyszne, nigdy nie jadłam lepszych! Serdecznie polecam ten bar <3

Dziękujemy, Filipina
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszedłem na obiad do tej restauracji. Czas oczekiwania jest okropnie długi ( ok.1 godz 30 min). Jedzenie mało smaczne. Można zamówić przez Pyszne.pl, ale to nie wpływa na opinię. Zdecydowanie nie polecam tej restauracji.

1  Dziękujemy, wojciechnojszewski
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Może i to sieciowa restauracja, jednak na ten moment burgery wege najlepsze w Toruniu (może nieco suche, ale to norma przy tym rodzaju, ale wolę takie niż przesiąknięte tłuszczem). Mogłyby być nieco większe. Frytki i krążki cebulowe jedne, z lepszych.

Dziękujemy, Kocia_ciocia
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Burgery ok, tak samo czas oczekiwania i ceny, jednak obsługa dramat... sZczególnie jedna Pani, której należy przypomnieć jak ważne jest pierwsze i ostatnie wrażenie... pretensje, atak i fochy, niemal rzucała do mnie pieniędzmi... gdyby nie obsługa, opinią byłaby pozytywna...

Dziękujemy, patrycjagoo

BobbyBurger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w BobbyBurger? Podziel się wrażeniami!