“RE-WE-LA-CJA”
L'antico Forno — recenzja

L'antico Forno
Nr 45 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Nigdzie nie jadłam tak smacznej pizzy, na tak dobrym cieście. Miła obsługa, przyjemna atmosfera. Gorąco polecam :)

Dziękujemy, Anna Ł

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza oraz pasta przeciętnej jakości - smaczne, choć nic nadzwyczajnego. Na plus pyszne wino i przyjemny ogródek do posiedzenia na świeżym powietrzu. Spory minus za brak obsługi - 3 kelnerki, a zamówienia trzeba składać przy kasie...

2  Dziękujemy, barteque7
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoita pizza na smacznym cieście. Zaskoczeniem było, że pani kelnerka do dwóch espresso podała jedną szklankę wrzątku, tłumacząc, ze tak się podaje we Włoszech. Hm...

1  Dziękujemy, agnieszkahela1
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszą zniechęcającą rzeczą jest to, że zamówienia trzeba składać przy barze jak w fast foodzie (czego dowiedzieliśmy się przypadkiem od klientów po długim oczekiwaniu na obsługę). Co prawda pizza szybko zjawiła się na stole, ale Nas nie powaliła smakiem. Najgorsze jest to, że była za tłusta. Jakbym chciała zlać pizzę oliwą to bym to sama zrobiła, bo w lokalu jest taka opcja. Kelnerki na szczęście w miarę ogarniają, a to pewnie przez fakt, że muszą tylko przynieść zamówienie, które klient sam złożył przy barze.

2  Dziękujemy, kasiakarw
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealna włoska pizza. Bardzo uczciwa, dobrze wyglądająca oraz smaczna... nic tylko się zachwycać :) Lokal bardzo przyjemny :)

Dziękujemy, wojciechk245

L'antico Forno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w L'antico Forno? Podziel się wrażeniami!