“Najstarszy bar w Toruniu, smacznie, tanio.”
BAR Malgoska — recenzja

BAR Malgoska
Nr 76 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bar ma już kilkadziesiąt lat, oczywiście był remontowany kilka razy. Szybka obsługa, duża ilość różnych dań do wyboru. Mnie wszystko tam smakuje, był czas, że jadałem tam codziennie.

Dziękujemy, Ricotor

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Miejsce w dobrej lokalizacji, jasne i czyste. Jedzonko też smaczne. Zupa jarzynowa pyszna, kotlet z ziemniakami i surówkami bardzo smaczny i duża porcja. Ceny przystępne. Obsługa szybka i miła. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Alesandra L
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce istnieje od wielu lat, więc o czymś to świadczy. Typowy bar mleczny, nie udaje tego czym nie jest. Ceny adekwatne do jakości. A wcale nie jest niesmacznie!

Dziękujemy, Kocia_ciocia
Zrecenzowano 8 maja 2019

skorzystałam tam z oferty śniadaniowej, dodatkowo z rana również są do dyspozycji zupy. wszystko bardzo dobrze smakowało, cena oczywiście niska
żałuje, że następnego dnia musiałam szybko wyjechać, bo pewnie zaszłabym tam jeszcze raz :)

Dziękujemy, karolina_k04
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce skusiło nas wyglądem i tłumem ludzi w środku. Bardzo smaczny rosół, dobrze doprawiony. Filet z kurczaka też smaczny. Duże porcje, czysto i dużo miejsca. Jutro też tam idziemy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, W1549YAsebastians

BAR Malgoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w BAR Malgoska? Podziel się wrażeniami!