“Bardzo klimatyczne miejsce”

Restauracja Róże i Zen
Nr 19 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mają naprawdę piękne patio. Zupełnie w klimacie średniowiecznym. Jedzenie bardzo dobre i dobry wybór dla wegetarian. Bardzo na plus kelnerzy, pilnujący by klientom nic nie brakowało.

Dziękujemy, BartNiczy

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Słowo "Poprawne" to jedyne co mi przychodzi do głowy.

Zawsze szukam miejsc innych, wyjątkowych, tajemniczych. Ta restauracja trzeba przyznać ma piękne patio - i to w sumie chyba wszystko.....
Zacznę od obsługi... średnia jakość - pan który Nas obsługiwał miałam wrażenie że jest zmęczony -ma dość pracy a najlepiej gdyby nikt od niego nic nie chciał.
Kolacja: Risotto z grzybami leśnymi - brak wyrazistego smaku - na dłuższą metę bardzo mdłe.
Żeberka Szefa - autorska marynata zdecydowanie za słodka i tak samo jak wyrazistego smaku - może warto dodać chrzanu ?

Oboje z chłopakiem jesteśmy zawiedzeni tą restauracją. Natomiast wino było pyszne!

Dziękujemy, bjoanna1
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od wielu lat niezmiennie super :)
Kelner mimo „full house” zorganizował fajny stolik.
Lokal klasa sama w sobie

Dziękujemy, 655slawekm
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy tam przez przypadek, zachęciło nas menu wystawione na zewnątrz, a w nim krewetki. I wybór był naprawdę bardzo trafny! Krewetki były przepyszne, piwo truskawkowe ró wnież zasługuje na owacje. Zachęcam gorąco do zajęcia stolika na patio, w szczególności wieczorem. Miejsce bardzo przytulne, idealne dla par, spokojne, w świetle świeczek, bardzo romantycznie. Obsługa także na plus. Na pewno tam jeszcze wrócimy

1  Dziękujemy, lovelybunnys
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna atmosfera, bardzo dobre jedzenie, czas oczekiwania śmiesznie krotki. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, szymonh963

Restauracja Róże i Zen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Róże i Zen? Podziel się wrażeniami!