“Polecam!!!”

Restauracja Róże i Zen
Nr 19 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od wielu lat niezmiennie super :)
Kelner mimo „full house” zorganizował fajny stolik.
Lokal klasa sama w sobie

Dziękujemy, 655slawekm

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy tam przez przypadek, zachęciło nas menu wystawione na zewnątrz, a w nim krewetki. I wybór był naprawdę bardzo trafny! Krewetki były przepyszne, piwo truskawkowe ró wnież zasługuje na owacje. Zachęcam gorąco do zajęcia stolika na patio, w szczególności wieczorem. Miejsce bardzo przytulne, idealne dla par, spokojne, w świetle świeczek, bardzo romantycznie. Obsługa także na plus. Na pewno tam jeszcze wrócimy

1  Dziękujemy, lovelybunnys
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna atmosfera, bardzo dobre jedzenie, czas oczekiwania śmiesznie krotki. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, szymonh963
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Lokal położony w centrum Torunia, przy ul.Szerokiej. Jeśli wejdziemy do środka w upalny dzień, to może to nas zniechęcić, bo w środku brak klimatyzacji lub jest wyłączona. Personel raczej sugeruje, aby usiąść na patio. Obsługa miła, jedzenie całkiem niezłe, ceny niewygórowane. Samo patio dla mnie trochę zaniedbane.

1  Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny sznycel! Chrupiący, soczysty, mięciutki, mmmmm.... Dobre dodatki do dania, a i napitki zacne. Obsługa sprawna i miła. Patio cudowne, już tylko ono jest wystarczającym powodem do wizyty. Wewnątrz z wystrojem niestety gorzej, ale tym martwić się będę zimą :-)

Dziękujemy, Margo9977

Restauracja Róże i Zen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Róże i Zen? Podziel się wrażeniami!