Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Widać, że Właściciel włożył wiele serca, aby stworzyć niesamowity wystrój jaki panuje w apartamentach. Co ciekawe w rzeczywistości wygląda to lepiej niż na zdjęciach, a przeważnie jest odwrotnie. :) Miałam okazję wiedzieć 3 apartamenty i w każdym umieszczone były inne fotografie przedstawiające piękno Torunia. Poza tym, że piękne, super lokalizacja i czyściutko daję dużego plusa za butelkę wody i kawę (kapsułki do ekspresu), które na nas czekały. Małe rzeczy, a cieszą pomimo, że nie zdąrzyłam wykorzystać. Może akurat wykorzysta to osoba, która czyta recenzję. :) Z wielką przyjemnością wrócę. Wcześniej ktoś napisał, że trochę głośno od strony ulicy Szerokiej... może tak, ale nie nazwałabym tego hałasem, jeżeli komuś przeszkadza to niech poprosi o apartament od drugiej strony, albo szuka noclegu gdzieś...(z całym szacunkiem)... może w lesie.. Pozdrawiam Miłego Własciciela.

Dziękujemy, MonikaSzyc
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Świetny kontakt z właścicielem, czysty, przyjemny i wygodny pokój. Okno na szeroką ciekawe, ale w nocy na ulicy nie zawsze jest cicho, a okna nie tłumią hałasu wystarczająco. Niemniej jednak, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Krzysiek P
Zrecenzowano: 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce w samym centrum Toruńskiej Starówki. Po otwarciu okna balkonowego słychać przyjemne dla ucha o głosy życia tego miasta ..gwar rozmów wymieszany że śpiewem i muzyką okolicznych artystów. Pokój przestronny, czysty, ciekawie urządzony ! Czuć w nim ducha dawnych epok i kawał historii. Chętnie tam wrócimy! Kontakt z Właścicielem obiektu bardzo przyjemny ! Polecam wszystkim, którzy szukają urokliwego i wyjątkowego miejsca w Toruniu. My pojechaliśmy to miejsce . Mieszkaliśmy w Apartamencie Układ Słoneczny.. Ale pozostałe Apartamenty wyglądają na równie komfortowe i przytulne.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, kkarolina2019
Zrecenzowano: 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w idealnej lokalizacji. Porządek i dbałość o detale to atuty tego obiektu. Bardzo uprzejmi Gospodarze. Obok Mcdonald, biedronka czy drogeria douglas, apteka. 150m od obiektu polecam Pierogarnię Stary Młyn, pyszne piecuchy z pieca :)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Podróż Polska E
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Eklsuzywne apartamenty w bardzo dobrej cenie. Wysoki standard i przemiły właściciel. Apartamenty na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Porządek i dbałość o każdy szczegół to cechy, które wyróżniają to miejsce. Gorąco polecam, bo warto!

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Marcin G