“Fantastyczna restauracja”
monka — recenzja

monka
Nr 17 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Zachęceni pozytywnymi opiniami, które krążą o tej restauracji, postanowiliśmy wpaść ze znajomymi. Pomimo niedzielnego popołudnia, obsługa nieźle sobie radziła z dużą ilością gości (pozdrowienia dla sympatycznego Pana kelnera). Zamówione dania sprostały oczekiwaniom. Zarówno opcje dla mięsożerców (obłędne ozory wołowe i smaczne pierogi z kaczką), jak i dla wegetarian (super podpłomyki i kalafior) były trafione w punkt. W karcie oryginalne drinki, których nie zapomnicie i fajne piwo z browaru Amber. Poza tym lokal ma świetny wystrój, który zachęca do dłuższego pobytu. Jednym słowem polecam i do następnego razu;)

Dziękujemy, kasiakarw

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, ładny, schludny wystrój, miła obsługa. Lokal przedzielony niejako na dwie części - myślę, że zapewnia odrobinę prywatności nawet przy większym ruchu.

Dziękujemy, moravka
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo rzadko oceniam restaurację na maxa. Ta jednak naprawdę zasługuje na miano jednej z lepszych w Toruniu.
Ukryta perełka

Pyszne oryginalne jedzenie, ładnie podane. Potrawy naprawdę niestandardowe I nowoczesne

Dziękujemy, Lixy0
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce jest rewelacyjne z wystroju, jedzenia i obsługi! Tatar pyszny i delikatny podany na grzance z ciemnego pieczywa z przepiórczymi jajkami. Czarna buła by monka to totalna rewelacja, która polecam każdemu mięsożercy dla tych którzy są wegetarianami boskie kopytka z pesto z czosnku niedźwiedziego obłędne danie. A na deser mrożony mus z chałwy. Polecam odwiedzić to miejsce

Dziękujemy, katberryekler
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze urządzone ze smakiem, obsługa bardzo sympatyczna ,a co najważniejsze dania i wino pyszne Polecam zupę. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, 815dominikab

monka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w monka? Podziel się wrażeniami!