“Pyszne hiszpańskie jedzenie”
Hiszpańska Bodega — recenzja

Hiszpańska Bodega
Nr 54 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Bodegi weszliśmy z biegu, nie sprawdzaliśmy wcześniej jaki lokal wybrać. Zobaczyliśmy hiszpańską knajpkę i stwierdziliśmy że to jest to na co właśnie mamy ochotę. Często hiszpańskie dania w polskim wykonaniu rozczarowują, a tutaj jedzenie było naprawdę pyszne i bardzo apetycznie podane, a do tego w naprawdę przyzwoitej cenie. Dodatkowo znakomite białe wino i przyjemny (choć może mało hiszpański) wystrój. Jak najbardziej polecamy ;)

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Dania bardzo dobre, w środku przyjemnie przez temperaturę, ceny dość przystępne. Pulpety w sosie warzywnym świetne, gazpacho bardzo orzeźwiające, duże lepsze od polskiego chłodnika. Wystrój zachęcający, obsługa na przeciętnym poziomie. Atmosfera świetna. Polecam chociażby spróbować tej kuchni, bo w Toruniu nie ma ani jednej innej hiszpańskiej restauracji.

Dziękujemy, PavelThePope
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, nietłoczne. Można w spokoju zjeść, porozmawiać i ogólnie spędzić mile czas oraz poznać smaki Hiszpanii. Ceny są przystępne.
Polecamy :)

Dziękujemy, 57antoninaj
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie na 5+. Paella i gazpacho wyśmienite. Porcje dosyć duże, w przystępnej cenie.

Dziękujemy, waldemark335
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania niedrogi, fajna obsługa i to chyba na tyle. Zeberka 24 zl ok, ale bardzo male. Wole dodac 5 zl i miec chociaz co zjesc. Szkodaaaa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, wiogra

Hiszpańska Bodega — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hiszpańska Bodega? Podziel się wrażeniami!