“Polecam”
La Nonna Siciliana — recenzja

La Nonna Siciliana
Nr 79 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Bardzo sympatyczna knajpka. Mimo, że czynna do 22 w tygodniu, nikt nas nie wyprosił po tej godzinie. Obsługa sympatyczna. Przepyszne przegrzebki.
Przy kolejnej wizycie w Toruniu, zajrzę ponownie

Dziękujemy, 640agataw

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam 2 razy w restauracji, pierwszy raz rok temu byłam zadowolona jedzenie bardzo dobre. Teraz byłam 2 raz i niestety widzę pogorszenie. Przede wszystkim niemiła kelnerka, a jedzenie niedoprawione. Ze względu na pierwsza wizytę daje 3 kropki bo może trafiłam na gorszy dzień kelnerki i kucharza.

Dziękujemy, 17nataliaw
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne miejsce na kulinarnej mapie Torunia. Oczekiwanie na danie główne umila poczęstunek ze świeżego pieczywa i pysznej, aromatycznej oliwy. Karta bogata w różne potrawy, osobiście polecam risotto z krewetkami - ryż ugotowany w punkt, danie jest sycące i pyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Byłam dwa razy w tej restauracji i 2 raz był moim ostatnim. Gdy po raz pierwszy przekroczyłam próg tej restauracji byłam zachwycona. Jedzenie również mi wtedy odpowiadało. Niestety, stwierdzam iż kuchnia w tym lokalu się popsuła. 3 miesiące temu byłam w La Nonnie i jestem BARDZO rozczarowana. Długi czas oczekiwania, nie wspomnę o obsłudze która zamiast zająć się pracą rzucała dziwne spojrzenia w moją stronę i podśmiechy..Ale najgorsze było to że jedzenie było nieświeże!! Ja i mój chłopak zatruliśmy się i zamiast romantycznego wieczoru mieliśmy ,,rozmowy z toaletą".. Z GÓRY ODRADZAM

1  Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i miła obsługa. Jadłam makaron z krewetkami. Spoko miejsce na obiad lub kolację. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, 106magdalenal

La Nonna Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Nonna Siciliana? Podziel się wrażeniami!