Toruń

“Średnio ”
La Nonna Siciliana — recenzja

La Nonna Siciliana
Nr 76 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam 2 razy w restauracji, pierwszy raz rok temu byłam zadowolona jedzenie bardzo dobre. Teraz byłam 2 raz i niestety widzę pogorszenie. Przede wszystkim niemiła kelnerka, a jedzenie niedoprawione. Ze względu na pierwsza wizytę daje 3 kropki bo może trafiłam na gorszy dzień kelnerki i kucharza.

Dziękujemy, 17nataliaw

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne miejsce na kulinarnej mapie Torunia. Oczekiwanie na danie główne umila poczęstunek ze świeżego pieczywa i pysznej, aromatycznej oliwy. Karta bogata w różne potrawy, osobiście polecam risotto z krewetkami - ryż ugotowany w punkt, danie jest sycące i pyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Byłam dwa razy w tej restauracji i 2 raz był moim ostatnim. Gdy po raz pierwszy przekroczyłam próg tej restauracji byłam zachwycona. Jedzenie również mi wtedy odpowiadało. Niestety, stwierdzam iż kuchnia w tym lokalu się popsuła. 3 miesiące temu byłam w La Nonnie i jestem BARDZO rozczarowana. Długi czas oczekiwania, nie wspomnę o obsłudze która zamiast zająć się pracą rzucała dziwne spojrzenia w moją stronę i podśmiechy..Ale najgorsze było to że jedzenie było nieświeże!! Ja i mój chłopak zatruliśmy się i zamiast romantycznego wieczoru mieliśmy ,,rozmowy z toaletą".. Z GÓRY ODRADZAM

1  Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i miła obsługa. Jadłam makaron z krewetkami. Spoko miejsce na obiad lub kolację. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, 106magdalenal
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad trafiliśmy tam całkiem przypadkiem. Szukaliśmy z żoną miejsca gdzie przyjmą nas razem z psem. Okazało się że w tej restauracji nie jest to problemem. Od progu powitano nas bardzo serdecznie A naszego labradora ugoszczono miską z wodą. Obsługa bardzo młoda ale zarazem bardzo profesjonalna. Informowali nas na bieżąco kiedy coś się skończyło. Dania serwowane przez restaurację bardzo smaczne i ładnie podane. Zrobione z dużą wiedzą o produkcie i na bieżąco. Czas oczekiwania ok 20 min na przystawki czyli odpowiednio. Ceny może nie są najniższe ale dobry produkt musi kosztować. Porcje odpowiednie dlatego nikt głodny z restauracji nie wyjdzie. My wrócimy tam na 100% i polecamy odwiedzić to miejsce bo na prawdę warto!

1  Dziękujemy, Strzala1982

La Nonna Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Nonna Siciliana? Podziel się wrażeniami!