“Nie polecam”
La Nonna Siciliana — recenzja

La Nonna Siciliana
Nr 78 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Byłam dwa razy w tej restauracji i 2 raz był moim ostatnim. Gdy po raz pierwszy przekroczyłam próg tej restauracji byłam zachwycona. Jedzenie również mi wtedy odpowiadało. Niestety, stwierdzam iż kuchnia w tym lokalu się popsuła. 3 miesiące temu byłam w La Nonnie i jestem BARDZO rozczarowana. Długi czas oczekiwania, nie wspomnę o obsłudze która zamiast zająć się pracą rzucała dziwne spojrzenia w moją stronę i podśmiechy..Ale najgorsze było to że jedzenie było nieświeże!! Ja i mój chłopak zatruliśmy się i zamiast romantycznego wieczoru mieliśmy ,,rozmowy z toaletą".. Z GÓRY ODRADZAM

1  Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i miła obsługa. Jadłam makaron z krewetkami. Spoko miejsce na obiad lub kolację. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, 106magdalenal
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad trafiliśmy tam całkiem przypadkiem. Szukaliśmy z żoną miejsca gdzie przyjmą nas razem z psem. Okazało się że w tej restauracji nie jest to problemem. Od progu powitano nas bardzo serdecznie A naszego labradora ugoszczono miską z wodą. Obsługa bardzo młoda ale zarazem bardzo profesjonalna. Informowali nas na bieżąco kiedy coś się skończyło. Dania serwowane przez restaurację bardzo smaczne i ładnie podane. Zrobione z dużą wiedzą o produkcie i na bieżąco. Czas oczekiwania ok 20 min na przystawki czyli odpowiednio. Ceny może nie są najniższe ale dobry produkt musi kosztować. Porcje odpowiednie dlatego nikt głodny z restauracji nie wyjdzie. My wrócimy tam na 100% i polecamy odwiedzić to miejsce bo na prawdę warto!

1  Dziękujemy, Strzala1982
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Byliśmy na rodzinnym objedzie. Jedzenie niestety nie pozostanie na długo w naszej pamięci. Rozumiemy także że zjedzenie obiadu to nie wyścigi ale obsługa zniechęciła nas do zamówienia i czekania na deser.

2  Dziękujemy, boguslawz2018
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Kuchnia włoska jest jedną z najpopularniejszych i -sądząc po przeprowadzanych sondażach- jedną z najbardziej ulubionych. Czy zatem może nas czymś zaskoczyć?

Okazuje się ,że tak. Potomkowie Rzymian potrafią stworzyć wyrafinowane smaki, na bazie których utożsamianie kuchni włoskiej z popularnym plackiem z Neapolu - znanym pod nazwą pizza jest nonsensem.

Stolik można (i należy) rezerwować wcześniej - unikniemy kłopotów z dostępnością miejsc. Szeroki gest kelnerki zaprasza Cię do stolika, na którym oczekuje na Ciebie karta. A w niej... niewiele potraw do wyboru. Nieineij jednak ten zabieg ma swój ukryty cel: cokolwiek zamówisz masz pewność, że stoi przed Tobą kulinarne arcydzieło. Idealna harmonia smaków; pasta z grzybami to istna poezja, kurczak, mozarella, przystawki i desery - zjada się samo i do końca. Łyk czerwonym Primitivo i wiesz, że słowa Bella Italia to nie jest oklepany slogan a rzeczywistość.

Sam lokal jest w porządku: miejsca jest odpowiednio dużo by poczuć prywatność. Obsługa dyskretna i nie nachalna.Ceny... średnia krajowa ale nie obciąży Twojego budżetu.

Warto spróbować.

1  Dziękujemy, piotrb779

La Nonna Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Nonna Siciliana? Podziel się wrażeniami!