Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam miejsce na wakacje, szybko i blisko, polecamy obiady i śniadania, parking jest wystarczający, pokoje duże internet dobry, bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, wygodne miejsce na nocleg

Dziękujemy, Paweł M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Gabriela_Krolicka, Front Office Manager, Hotel BulwarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami. Cieszymy się że pobyt w Hotelu Bulwar**** się udał. Mamy nadzieję że zechcą nas Państwo odwiedzić przed następnymi wakacjami.

Pozdrawiam,
Gabriela Królicka
Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Takiej sytuacji nie spotkalam w zadnym hotelu! Rezerwacji dokonalam mailowo, rezerwacji spa telefonicznie, zabiegi wybralam przez strone hotelu. Nigdzie nie bylo informacjo ze rezerwacja masazu jest platna i ze mozna jedynie 12h przed odwolac. Na stronie nie ma takiej informacji, przez telefon jak zamawialam zabiegi tez mnie nie poinformowano. Wiec skad klient ma o tym wiedziec? Brak w cenniku online brak regulaminu na stronie. Chcac zrezygnowac 4 godziny przez zabiegiem kazano mi zaplacic calosc. Jestem w szoku. Juz nigdy tu nie wrocimy.

1  Dziękujemy, Alina S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Gabriela_Krolicka, Front Office Manager, Hotel BulwarOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Szanowna Pani!

Dziękujemy za opinię zwrotną.

Podpisując Kartę Gościa w Bulwar SPA, co miało miejsce w sobotę, potwierdziła Pani fakt zapoznania się z regulaminem SPA – który jest na stałe dostępny na ladzie recepcji SPA.
W sobotę podczas wykonywanego zabiegu pracownica SPA zapytała również, czy w niedzielę pojawi się Pani zgodnie z planem, gdyż mamy pełne obłożenie i nadal mnóstwo zapytań. Otrzymała odpowiedź twierdzącą.

Pracownice SPA kilkakrotnie odmawiały innym Gościom, którzy również chcieli skorzystać z masażu lub innego zabiegu w tym terminie. Przy tak późnej anulacji nie ma żadnej szansy, aby znaleźć chętnego na Pani miejsce.

Informację, iż rezygnuje Pani z zabiegu, otrzymałam podczas Pani wymeldowania. Pracownik SPA zaproponował Pani 10% zniżki za zabieg który Pani anulowała, co Pani nie usatysfakcjonowało. Po naszej rozmowie przy recepcji i konsultacji z pracownikami SPA, osobiście zwiększyłam Pani zniżkę z 10% do 45% - co zapewne przekazała Pani koleżanka, która za zabieg ten płaciła bezpośrednio w recepcji podczas wyjazdu.

Raz jeszcze dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią.

Uszanowania,
Gabriela Królicka
Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

...nie bez pewnych (drobnych) niedogodności. Chociaż czterogwiazdkowy, hotel ten nie wyróżnia się pod względem luksusu - jest tu co najwyżej poprawnie, ale to nie znaczy że jest się do czego przyczepić.

Śniadania niemal jak z hotelu klasy budżetowej, odrobinę tylko bardzie różnorodne. Kawa na niezłym poziomie.Sala restauracyjna trąci nieco przesadnym "modernizmem". Podobna sytuacja ma się z hallem i paroma innymi punktami, zaś całe podziemia (SPA) i pokoje są już zupełnie bez zarzutu.

Od strony czystości zdecydowanie na plus, chociaż w rogach kabiny prysznicowej wyraźnie widać było zabrudzenia (prawdopodobnie trwałe, będące wynikiem długotrwałej niedokładności w sprzątaniu).

Największą zaletą tego obiektu jest jego lokalizacja.

Dziękujemy, piotr_lemanski
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Bezsprzecznym atutem hotelu jest doskonała lokalizacja, dosłownie krok od Starówki.
Ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Wszystko tutaj jest minimalistyczne. Pokój ma podobno 18m2, ale połowa to łazienka, więc pokój jest niewiele większy niż powierzchnia łózka, do tego ciemny, bo okno jest bardzo małe, wrażenie to pogłębia ciemna tapeta. Szafy z odkrytymi półkami. Kosmetyki po 1 szt.w pokoju 2os. Dużym minusem jest brak czajnika bezprzewodowego, co jest standardem w innych hotelach. Sniadanie tez minimalistyczne , jak na ****. Sztuczne bułki i chleb, woda do herbaty nie była wrzątkiem. Restauracja bardzo ciemna, nawet w słoneczny dzień.Za to bardzo ładny, słoneczny jest taras , na który wychodzi się z restauracji. Podsumowując, hotel jest typowo turystyczny, nastawiony na ludzi , nocujących 1 noc, ale absolutnie nie ma tu wrażenia relaksu, luksusu, nie da się tu wypocząć.

Dziękujemy, RenataXL
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy sie na jedną noc w tym hotel. Pokój bardzo miły , modernistyczny, choć cały hotel z cegły. Elementy cegły wewnątrz. Blisko na starówkę, hotel położony przy rzece. Fajnie. Bedą w tym hotelu zajrzyjcie do Dom Whiskey. Polecam.

Dziękujemy, 394pawelp