Zrecenzowano: 18 października 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu gościłem przy okazji Festiwalu Muzyki Cichej i jestem zachwycony jakością usług.

Pomijam doskonałą lokalizację, ponieważ to rzecz oczywista.

Pierwsza rzecz - w pokoju przywitał mnie bardzo przyjemny zapach, co nie jest oczywiste nawet w dużo droższych hotelach.

Łazienka bardzo przestronna, wręcz świeci nowością.

Łóżko i poduszki bardzo wygodne. Same poduszki można konfigurować do swoich preferencji.

Śniadania na bardzo wysokim poziomie. Mnogość produktów i ich jakość zadowoli każdego.

Wystrój pokoju i całego hotelu bardzo przypadł mi do gustu.

Pokoje są dobrze wygłoszone, co pozwala zażyć ciszy i spokoju.

Na recepcji można kupić kilka lokalnych produktów.

Sama recepcjonistka bardzo miła i obeznana w mieście. Potrafi doradzić co zwiedzić, co zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie spróbować lokalnych specjałów.

Miły akcent na koniec pobytu - przy wymeldowaniu dostaliśmy po paczce toruńskich pierników.

Polecam z całego serca.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 23 października 2019

Szanowny Panie Piotrze,

uprzejmie dziękuję w imieniu własnym oraz całego zespołu Hotelu 1231 za napisanie motywującej nas do dalszej ciężkiej pracy opinii.
Niezwykle cieszymy się że udało się Panu u nas odpocząć.
Mam nadzieję że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję Pana ugościć.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 14 października 2019

Hotel mieści się w historycznym budynku, zlokalizowanym tuż przy ruinach zamku krzyżackiego. Do głównej ulicy 4 minutki spacerem. Ponieważ kiedyś był to młyn, przy samym budynku płynie rzeczka tworząca kaskadę. Pokoje są niewielkie, ale urocze, komfortowe i lśniące czystością. Bardzo wygodne łóżka. Ze względu na niewielkie okna (budynek średniowieczny), w pokojach jest dość ciemno. Hotel zapewnia pełny serwis zapominalskim - na telefon dostępne są wszystkie środki higieniczne i kosmetyczne. Śniadanie bogate i bardzo smaczne, chociaż dla wegan jest niewielka oferta. Wystarczyłaby jakaś jedna pasta roślinna i "mleko" roślinne i byłoby rewelacyjnie. Natomiast załoga hotelu zasługuje na 6 - pełen profesjonalizm, kultura i klasa.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Panna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 15 października 2019

Witaj "Panna M",

bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu i za podzielenie się z nami komentarzem.
Cieszy nas fakt, że nasza lokalizacja, łóżka oraz czystość pokoi zostały tak wysoko ocenione.
Najbardziej jednak budujące jest dla nas wyrażone zadowolenia z jakości naszej obsługi :-)
Jednocześnie przedyskutujemy uwagi o zwiększeniu asortymentu na bufecie śniadaniowym dla wegan. Mleko sojowe jest u nas dostępne na zapytanie u kelnerki/a śniadaniowej/go.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia nas ponownie podczas kolejnej wizyty w grodzie Mikołaja Kopernika

Zrecenzowano: 7 października 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę fajna lokalizacja. Jak dla mnie bardzo wygodne łóżka, ale nie każdy musi lubić twarde materace. Obsługa przemiła, w szczególności jedna przeurocza Pani na śniadaniu - uśmiechnięta, miła i serdeczna. Do tego smaczne śniadanie, genialny prawdziwy plaster miodu którym można posmarować pieczywo czy tez posłodzić herbatę. W recepcji można kupić regionalne produkty.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, 21agnieszkak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 8 października 2019

Witaj "21agnieszkak",
twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego dziękuję że znalazła Pani czas na jej napisanie.
Co cieszy nas najbardziej to fakt że nie tylko nasza lokalizacja została pozytywnie wspomniana, ale przede wszystkim nasza obsługa :-).
Mamy nadzieję że w niedalekiej przyszłości będziemy mieć sposobność ugościć Panią ponownie.

Przesyłam piernikowe pozdrowienia z grodu Kopernika

Zrecenzowano: 1 października 2019

Świetne miejsce na organizację biznesowego spotkania, konferencji. Kompetentne wsparcie przy organizacji imprezy. Komfortowe pokoje, bardzo dobra lokalizacja. Pyszne jedzenie, gościnność oraz dbałość o szczegóły spowodowały, że ten hotel zagościł w naszej bazie obiektów biznesowych naszej firmy. POLECAM!!!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, BeataLukas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 2 października 2019

Witam Pani Beato,
serdecznie dziękujemy za zorganizowanie w naszych murach spotkania firmowego i cieszymy się że Pani oraz Goście byliście zadowoleni z naszych usług.

Pozdrawiam i do zobaczenia ponownie w Toruniu :-)

Zrecenzowano: 28 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce w ścisłym centrum miasta. Urocze, lśniące czystością pokoje z pięknym widokiem na średniowieczne mury. Wnętrza wysmakowane o przytulnej atmosferze intymności. Miła, kulturalna obsługa. Fantastyczne śniadanie z pyszną kawą zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Byłam zachwycona i z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim pobyt w miejscu tak idealnym ♥️

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dobromiła L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 30 września 2019

Szanowna Pani Dobromiło,

dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i podzielenie się z nami opinią.
Pani komentarz polecający nas kolejnym osobom to najwyższa nagroda jakiej możemy spodziewać się od naszych Gości :-)

Pozdrawiamy z piernikowej starówki i zapraszamy do odwiedzenia grodu Kopernika ponownie