Zrecenzowano: 1 września 2019

· Super lokalizacja , czystość pokoju bez zarzutów. Bardzo dobre śniadania . Miła i profesjonalna obsługa. Restauracja ,, 4 pory roku”serwuje przepyszne jedzenie. Pozdrowienia dla Szefa kuchni - rewelacja !
Z przyjemnością polecam wszystkim którzy chcą odpocząć w ciszy i przyjemnej atmosferze.

Dziękujemy, roosbud
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny "roosbud",
dziękujemy za wybór naszego hotelu na czas pobytu w grodzie Kopernika oraz napisanie opinii :-)
Również przesyłam pozdrowienia od naszego Szefa Kuchni i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowane polecam. Super klimat. Umiejscowienie niesamowite. Czysto, schludnie z dobrą obsługą. Bardzo fajna odmiana od wielkich, gwarnych hoteli. Jeśli będę miał okazję to z pewnością będę wracał. Pozdrawiam.

Dziękujemy, 984rafa_r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Witaj "984rafa_r",
bardzo jest nam miło mogąc przeczytać twój komentarz i najbardziej cieszy nas fakt że nasza obsługa zostało dobrze oceniona.

Będziemy uradowani jeśli w przyszłości uda nam się ciebie ugościć ponownie.

Pozdrawiam i mam nadzieję do ponownego zobaczenia w naszym piernikowym mieście :-)

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Malowniczy hotel na toruńskiej starówce, świetnie położony - dwa kroki do Szerokiej, ale w cichym i spokojnym miejscu - można się wyspać!
Czysto, schludnie, estetycznie.
Nieco drogo, ale zawsze jest coś za coś!

Dziękujemy, WojtekWino
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowny Panie Wojtku,
dziękuję za wybranie naszego hotelu na czas pobytu w Toruniu, jest nam niezmiernie miło, że udało się Panu u nas wyspać.

Będąc ponownie w grodzie Kopernika serdecznie zapraszam do ponownego odwiedzenia nas

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Ten hotel może być wizytówką Torunia. Super lokalizacja w pobliżu zamku krzyżackiego oddaje ducha historii. Jedzenie rewelacyjne, śniadania - szczególnie jajecznica z wszystkimi dodatkami proponowana przez Panią kelnerkę była naprawdę rewelacyjna. Polecam

Dziękujemy, Adam J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Szanowny Panie Adamie,
niezwykle nam miło że w naszej lokalizacji udało się Panu poczuć ducha historii, która wypełnia naszą piękną Toruńską starówkę.
Dziękujemy za znalezienie chwili czasu i napisanie opinii.
Proszę o nas pamiętać przy kolejnej wizycie w grodzie Kopernika :-)

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny hotel, super położony, do hotelu należy bardzo dobra restauracja. Pyszne śniadanko. Parking płatny, dozorowany kilkadziesiąt metrów od hotelu. W pokojach czysto, Panie z obsługi bardzo miłe.

Dziękujemy, jaro44444
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2019

Drogi "jaro44444",
bardzo jest nam miło że wybierając nasz hotel nie zawiodłeś się i doceniasz nie tylko nasza lokalizacje ale także nasze śniadania i personel.

Jeśli będziesz ponownie odwiedzał nasze piernikowe miasto polecamy się pamięci :-)