Zrecenzowano: 23 września 2018

Rewelacyjny hotel położony bardzo blisko zarówno Starówki jak i Wisły. Mimo bliskości Starówki jest cicho i spokojnie. Obiekt jest ciekawie wkomponowany w zabytkowe mury, ładnie wygląda rzeczka i koło młyńskie pod wejściem do hotelu. Obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Przytulne i przestronne pokoje oraz przepyszne śniadania. Ja do 1231 z przyjemnością wrócę!

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz M, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Szanowny Panie Jacku,
dziękuję za odwiedzenie nas i poświecenie chwili czasu na zamieszczenie swojej opinii.
bardzo się cieszę że pobyt u nas był na tyle udany że zamierza pan ponownie nas odwiedzić :-)

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Hotel w ustronnym zaciszu miasta. Wnętrze hotelu oraz pokoju czyste i zadbane. Miła obsługa. Śniadania apetyczne, obszerny wybór potraw. Do minusow zaliczam płatny parking hotelowy.

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Tomasz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz M, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 13 września 2018

Szanowny Panie Tomaszu,
dziękuję za chęć podzielenia się swoją opinią, a przede wszystkim dziękuję za skorzystanie z naszych usług.
Pana pozytywne słowa z całą pewnością wpłyną motywująca na cały nasz zespół i bardzo się cieszymy że spędził Pan dobrze czas u nas.

Mam nadzieję że w przyszłości będziemy mieli okazje ugościć pana ponownie.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 5 września 2018

Pokój przepiękny w rustykalnym stylu. Profesjonalna obsługa. Lokalizacja na starym mieście, blisko wielu atrakcji i zabytków. Mimo lokalizacji dosyć często uczęszczanej turystycznie, hotel znajduję się w zaciszu i można w pełni zrelaksowanym korzystać z uroków odpoczynku. Na pewno wrócimy.

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Pathfinder477810
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz M, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Witaj "Pathfinder477810",
było nam bardzo miło mogąc Państwa gościć u siebie podczas odwiedzin naszego piernikowego miasta.
Cieszymy się że weekend spędzony w Toruniu był cudowny i że udało się Państwu u nas odpocząć.

Pozdrawiam i do zobaczenia :-)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Wybrałem ten hotel aby spędzić z żoną miły dzień z okazji rocznicy ślubu. Ogólnie rzecz biorąc nie zawiodłem się. Piękne, wygodne pokoje, przemiła obsługa a restauracja serwuje dania światowej klasy - co najważniesze nie są to "dzieła sztuki" na talerzu a porządne posiłki podane w elegancki sposób. Wszystko warte swojej ceny!
Jedyny zgrzyt to prace remontowe w budynku obok, nie jest to wina hotelu ale jazgot ciętego kamienia od 7 rano trochę popsuł mi pobyt.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach nad "wodospadem" może przeszkadzać szum wody.
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartosz A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz M, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 3 września 2018

Szanowny panie Bartoszu,
serdecznie dziękuje za wybranie naszego hotelu jako miejsca spędzenia rocznicy ślubu.
Bardzo się cieszymy że zarówno smak potraw jak i ich wielkość były odpowiednie dla pana.
Jednocześnie najmocniej przepraszam iż prace remontowe przy odnawianym nieopodal nas budynku nie pozwoliły w 100% odpocząć.
Już podjęliśmy interwencje w tej sprawie i głośnie prace nie będą wykonywane przed godzina 8:00.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia nas ponownie
Mateusz Maur

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie i w samym centrum położony hotel.
Super profesjonalna obsluga w hotelu jak o w restauracji.Przepyszne posiłki.Na pewno kazdy znajdzie tutaj cos dla siebie.
To była moja pierwsza ale na pewno nie ostatnia wizyta w tym Hotelu.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PawelK1332
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz M, Dyrektor generalny, 1231 HotelOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Szanowny panie Pawle,
dziękuje za odwiedzenie nas i chęć podzielenia się swoją opinią.
Niezmiernie miło jest nam że wyjechał pan od nas zadowolony oraz zgłasza pan chęć zawitania do nas po raz kolejny.

Pozdrawiam z toruńskiej starówki i mam nadzieje do ponownego zobaczenia.