“Doskonale”
Restauracja Nicolaus — recenzja

Restauracja Nicolaus
Nr 36 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja a’la carte Nicolaus zabierze Państwa w podróż do wspaniałego świata serwowanych dań, autorstwa Szefa Kuchni Bartłomieja Witkowskiego.. Dania są wyszukane oraz nietuzinkowe. Połączenie kuchni polskiej z elementami kuchni świata pozwala na niezapomniane wrażenia i satysfakcję z każdej minuty spędzonej w restauracji. Bistro Nicolaus to miejsce z charakterem, w którym Państwo mogą zacząć dzień od urozmaiconego śniadania , wyśmienitej kawy, z renomowanej palarni oraz napojów tworzonych z naturalnych składników. Lobby Bar Nicolaus zabierze Państwa w podróż po świecie kawy i alkoholi. Nasza kawa serwowana jest zgodnie z najwyższymi standardami sztuki baristycznej, pod okiem Mistrzyni Polski Baristów – Sary Kohnke.

Bardzo profesjonalna obsługa potrzebowaliśmy stolika dla 8 osób i bez problemu zrobiono od ręki dla nas miejsce oraz pozostawiono miejsce dla dwóch wózków. Dzieci dostały kredki i rysunki do kolorowania a z maleństwem mogliśmy skorzystać z przewijaka. Jedzenie pyszne , rewelacyjna lemoniada z granatem i grejfrutem . Ceny podobne jak w innych restauracjach toruńskich ocenianych na minimum 4 gwiazdki. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Eliza J

Jedzenie smaczne i dość ładnie podane. Reszta to wielki znak zapytania! Dlaczego w czterogwiazdkowej restauracji zaprasza się gości do nie nakrytego stołu z brudnymi szklankami po poprzednikach, dlaczego trzeba się upomnieć o uporządkowanie stołu, dlaczego nie ma serwetek!!!, dlaczego kelner nie umie otworzyć fachowo wina, ani go rozlać i plami obrus przy nalewaniu, dlaczego, dlaczego, dlaczego .... szkoda, bo miejsce ładne i potrawy smakowite, lecz cztery gwiazdki to zdecydowanie za dużo dla tej restauracji! Bardzo prawdopodobne, że pokoje hotelowe zasługują na znak czterech gwiazdek, a restauracja może z czasem "docwałuje" czego życzymy!

Dziękujemy, przejazdem
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje, bistro Nicolaus.

Bardzo pyszne i jakościowe jedzenie (co teraz jest rzadkością )
Nie było problemu z zmianą w menu a kelnerka która mnie obsługiwała była uśmiechnięta pomocna. Widać że właściciel jak i manager dbają o jakość i szczegóły. Wystrój wnetrz jest zrobiony ze smakiem ;) taj jak świetna kuchnia.ą Brawo myślę że wiele restauracji powinno się uczyc takiego profesjonalizmu!

Z satysfakcją daje 5* i z pewnością tu wrócę!

Dziękujemy, bjoanna1
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi byliśmy na obiedzie na dachu, zdecydowanie polecam. To miejsce i na romantyczne kolacje, i spotkania w gronie znajomych, i miłe rodzinne spotkania. Przepiękne i stylowe miejsce, przepyszne i pięknie podane jedzenie, świetne drinki. Zdecydowanie warto odwiedzić. Ja na pewno wrócę nie tylko dla widoków, ale przede wszystkim, żeby spróbować innych pozycji z menu.

Dziękujemy, jezusmariabeata
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W piątek wieczorem dotarliśmy do restauracji. Mieliśmy muzykę na żywo na bardzo wysokim poziomie.
Jednak to kuchnia była gwiazdą wieczoru.
Krewetki w świetnym sosie, Czernina najlepsza obok tej którą robiła moja babcia, a jadłem w wielu miejscach. Grzybowa też pyszna, królik smakował znajomym bardzo, a i sernik na ciepło był super. Ogólnie wspaniały wieczór też dzięki szefowi który bardzo dbał o to abyśmy byli zadowoleni.

Dziękujemy, Wojciech U

Restauracja Nicolaus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Nicolaus? Podziel się wrażeniami!