Toruń

“Fajne miejwce”
Bread House Cafe — recenzja

Bread House Cafe
Nr 21 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Dobra kawka, pyszne ciasta, nawet te wegańskie i kanapki na ciepło. Woda dla klientów dostępna bezpłatnie. Polecam!

Dziękujemy, kasiap727

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wielokrotnie, nigdy się nie zawiodłem. Lokal serwuje smaczne ciasta i pyszną kawę. Fajne miejsce na spotkania w gronie znajomych, na rodzinny deser oraz na „szybką kawę w pojedynkę”.

Dziękujemy, 354az
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszna kawa :) Przybyliśmy przed zamknięciem także mieliśmy możliwość spróbowania tarty,która okazała się wyśmienita.☺️ Jeżeli będziemy mieli możliwość ,na pewno odwiedzimy to miejsce jeszcze raz.

Dziękujemy, 815dominikab
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Bread house możemy kupić bochenek chleba jak i zarówno ciasto/ kanapkę na ciepło do zjedzenia na miejscu:) Oferowane produkty są przyjazne wegetarianom oraz weganom, pyszne drożdżówki! Plus za możliwość zmiany zwykłego pieczywa na bezglutenowe w kanapkach na ciepło :))

Dziękujemy, madamemx
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne. Smaczne pieczywo wypiekane na miejscu.
Dużo opcji wegetariańskich, wegańskich, jak i mięsnych. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.
Będąc w Toruniu...na pewno wrócimy.

Dziękujemy, anepulp

Bread House Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bread House Cafe? Podziel się wrażeniami!