“Pycha”
Naleśnikarnia Manekin — recenzja

Naleśnikarnia Manekin
Nr 30 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 3 września 2019

Ludzi tłumy, nic dziwnego. Znajduje się na rynku w samym centrum, a zjeść można do syta, dobrze i za małe pieniądze. Koszt naleśnika i napoju to łącznie ok.20 zł. Naleśniki pyszne, wybór ogromny, aż ciężko się zdecydować. Danie bardzo duże, osobiście nie dałam rady zjeść całego naleśnika. Obsługa miła.

Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystskie naleśniki oferowane przez lokal są wyborne, albo przynajmniej bardzo smaczne . W menu odnajdziemy również godne polecenia sałatki i lemoniadę. Bardzo ładny wystrój restauracji i miła obsługa.

Dziękujemy, L4510PDmateuszg
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór naleśników. Bardzo smacznie, chociaż czas oczekiwania „w szczycie” prawie godzina...
Obsługa bardzo przyjazna :)

Dziękujemy, 572s_awekm
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Dobra obsługa, dość długi czas oczekiwania. Jak na mój gust zbyt ciasno między stolikami. Naleśniki smaczne.

Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Manekina wybraliśmy się ok 11:00 na śniadanie. Spory ruch i już wielu gości dlatego musieliśmy trochę poczekać na dania (ok 30min) ale warto było. Pyszny naleśnikowy burger i ręcznie wyciskany sok wprawił nas w doskonały nastrój od rana.

Dziękujemy, PiotrMikolajczyk

Naleśnikarnia Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Manekin? Podziel się wrażeniami!