“Edward z Wilna”

Restauracja Mistrz i Małgorzata
Nr 3 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja w centrum starówki podająca dania wschodnie z akcentami kuchni europejskiej. Czebureki, Chinkali, Pielmieni, Soljanka, Ucha. Restauracja podaje śniadania. Wyjątkowe miejsce. Profesjonalna obsługa, dla wymagających.

Bardzo miła atmosfera i obsługa.Dania wykwitne i doskonałe.Polecam wszystkim.
Specjalnie polecam zupę z grzybami

Dziękujemy, Eduard M

Zeberka bardzo dobre, salatka z kurczaka tez dobra, chociaz ceny wygorowane - szczegolnie deserow. Bardzo slaby wybor win na kieliszki i minimalne porcje (140ml lecz bylo nalane mniej). Smakowalysmy 3 czerwone wina, tylko jedno bylam w stanie wypic z pomodu bardzo slabej jakosci, w szczegolnosci nie polecam wina domowego.

1  Dziękujemy, nataliawawrowska

Na wstępie urzeka wnętrze. Choćby z tego powodu warto tu zajrzeć. Karta śniadaniowa niezbyt obszerna, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa przyjemna, ceny śniadań niewygórowane.

Dziękujemy, Posemca

Bardzo dobra kawa i naleśniki z serem! Przyjemny klimat lokalu, książki, muzyka i behemot na ścianie ...

Dziękujemy, Agnieszka R

Na plus:
Wystrój, ciekawie przygotowana karta ze zdjęciami, atmosfera panująca w lokalu

Jedzenie:
Dania dobre ale nie trzymające poziomu tzn. bardzo udane pozycje w menu (np. zupy, carpaccio z jelenia, łosoś w cieście francuskim) albo złe (jagnięcina bez jagnięciny - zapieczone pomidory z ziemniakami, kaczka o konsystencji gumy). Całość jak na rodzaj restauracji której klimat wskazuje na ekskluzywną ratują niewygórowane ceny (przystawki 30 zł, drugie danie 45 zł)

Na minus:
Obsługa miła jednak nie czułem się specjalnie gdy poinformowałem o minimalnej ilości jagnięciny w daniu. Dania nie wymieniono tylko zaproponowano 5% rabatu - super ale danie powinno zostać wymienione- 15 zł rabatu nie ratuje sytuacji. Zamówiłem kolejne danie na które czekałem 35 minut! W tym czasie nikt z obsługi nie podszedł i nie dopytał czy coś jeszcze chcemy zamówić. Na koniec ze strony obsługi wywiązała się pouczająca dyskusja/wykład o okresie oczekiwania na zamówione dania. Na moje stwierdzenie, odnośnie tego że powinienem zostać potraktowany priorytetowo ze względu na popsute danie Pani stwierdziła ze nic o tym nie wiedziała.

Na przyszłość proszę nie pytać gości czy smakuje bo wyglada że pytacie retorycznie. Popsute dania należy wymieniać, a nie stosować śmieszny rabat. Jeżeli już popsuliście danie i klient zamawia kolejne to należy również obsłużyć go priorytetowo. Jeżeli klient jest nie zadowolony to wdawanie w dyskusji nie polepsza sytuacji.

Za powyższe pomimo plusów ocena zła.

Dziękujemy, 85lni

Restauracja Mistrz i Małgorzata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mistrz i Małgorzata? Podziel się wrażeniami!