“Recencja”

Restauracja Mistrz i Małgorzata
Nr 3 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja w centrum starówki podająca dania wschodnie z akcentami kuchni europejskiej. Czebureki, Chinkali, Pielmieni, Soljanka, Ucha. Restauracja podaje śniadania. Wyjątkowe miejsce. Profesjonalna obsługa, dla wymagających.
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam, bardzo smaczne posiłki, miła obsługa. Dania przygotowywanie na bieżąco ze świeżych produktów. Ponadto miła atmosfera, która zachęca do spędzania tutaj czasu.

Dziękujemy, Damian M

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo miła obsługa, czysty stolik i sztućce, ładna dekoracja, świeże kwiaty, tuż obok starego rynku, smaczna jajecznica, polecam ten lokal ! Marysia i Zbyszek

Dziękujemy, Mariaa1001
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mielismy rezerwacje na ponad 10 osób. Zostaliśmy przydzieleni do sali na dole w której nie było nikogo poza nami. Swietnie. Czuliśmy się z rodzina jak w domu. Wystrój i klimat przyjemne. Menu trochę ubogie. Ceny adekwatne do miejsca. Jedzenie bez rewelacji ale na plus. Polecam.

Dziękujemy, jonontheplate
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zaciszne miejsce z niesamowitym klimatem. Pyszne śniadania odpowiedniej wielkości. Dania przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów.

Dziękujemy, bprzewoz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Rewelacja! Jedzenie przepyszne i pięknie podane. Przez dwa dni żywiłam się tylko w Mistrzu i Małgorzacie (poranne leniwe śniadania, sycące obiady i wieczorne przekąski przy winie). Polecam każdemu, kuchnia na najwyższym poziomie i do tego przesympatyczna, bardzo pomocna obsługa :)

Dziękujemy, Ida J

Restauracja Mistrz i Małgorzata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mistrz i Małgorzata? Podziel się wrażeniami!