“Nie polecam”

Pizzeria DOMOWA PIZZA Pod Arkadami
Nr 105 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pizza słaba, wszystkie wyglądają identycznie, trochę jak rigga z mrożonek, ale rigga jest smaczniejsza, naleśniki całkiem dobre, ale nic nadzwyczajnego. Słaba obsługa

Dziękujemy, annasC6433WE

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

UWAGA Turyści ! Pizza koło domowej nie powinna nawet leżeć! UWAGA! ciasto surowe w środku ! Wybralem opcje z najwieksza iloscia dodatkow a byly ledwo 3...Stoliki lepia się od brudu a kelnerka wyciera je ta sama szmatka z fartucha ! Ilośc osob w środku to nieswiadomi turysci. NIE POLECAM

Dziękujemy, Gregoras86
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Nie polecam tej pizzerii,samo ciasto może i było zjadliwe,natomiast pieczarki czarne jak smoła,
na zwróconą uwagę(,wprawdzie pani była miła) obsługa skwitowała tylko :" takie nam dzisiaj przywieźli".
Odniosłam wrażenie,że aby "zatuszować" nieświeżość i smak pieczarek,dosypano tyle papryki i pieprzu,że spowodowało to niezjadliwość i bardzo gorzki smak ,pizza była nie do zjedzenia.A miał to być wspaniały wypad rodzinny z dzieckiem.
Nigdy więcej tam na pewno nie zawitam i nie polecę.

Dziękujemy, mieszkanka123
Zrecenzowano 28 listopada 2018

W tym miejscu pizzę jedliśmy obydwoje będąc jeszcze dziećmi. Tradycja jest zatem długa. Lokal wygląda nowocześniej niż w tamtych czasach, bo nie tak dawno był wyremontowany. Pizza niby bardzo podobna do kultowego Piccolo i prawie taka sama z wyglądu. Prawie robi jednak wielką różnicę. Ta z Prostej bije placki z Arkad na głowę. Niby podobnie a jednak całkiem inaczej, my wybieramy Piccolo.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, airtravelbug2019
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe, choć dalekie od współczesnych pizzerii. Przypomina pizzę jaką można było zjeść przynajmniej kilkanaście lat temu. Pizza na bardzo grubym cieście. Smak ok, może trochę nostalgiczny. Jakość średnia. Trafiliśmy tam przypadkiem i nie wiem czy bym wrócił ale wyszedłem zadowolony. Ceny bardzo niskie i można się mocno najeść.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 646maciejm

Pizzeria DOMOWA PIZZA Pod Arkadami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria DOMOWA PIZZA Pod Arkadami? Podziel się wrażeniami!