Toruń

“Najlepsze śniadania! ”
Bulka — recenzja

Bulka
Nr 5 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja Bulka to polączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesnością. Stworzona dla ludzi, którzy lubią zjeść zdrowo i smacznie. Nie zapominamy również o wegetarianach, weganach jak i tych, którzy żyją w ciąglym "biegu". Przede wszystkim stawiamy na świeżość i jakość naszych produktów. "Zacznij dzień z nami" z naszymi pysznymi śniadaniami, to haslo przewodnie naszej restauracji

Duże porcje śniadaniowe w dobrej cenie, energii dostarczają na cały dzień :) Miła atmosfera, mimo pełnego lokalu czas oczekiwania nie był zbyt długi. Polecam :)

Dziękujemy, kasiap727

Szarpana wieprzowina pulled porka nie przypomina, poliki wołowe bez smaku, bułka kupna kiepska.
Polecam tylko zestawy śniadaniowe.

Dziękujemy, Bartosz O

Bardzo fajny lokal. Zdecydowanie polecam na śniadania. Porcje spore i bardzo smaczne. Opłaca się brać zestawy. Polecam Zestaw Angielski.

Dziękujemy, michaelaD4594CG
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie spodziewaliśmy się, że po śniadaniu około godziny 10 - praktycznie przez cały dzień będziemy najedzeni! Bardzo smaczne dania, wyglądają estetycznie i jest duży wybór!!

Dziękujemy, Saerin_Lee
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odkąd bułka powstała odwiedzam ja ze znajomymi na śniadania. Miła atmosfera i śniadanka w dobrej cenie. :)

Dziękujemy, micha_w344

Bulka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bulka? Podziel się wrażeniami!