Toruń

“smaczne śniadanko!!”
Bulka — recenzja

Bulka
Nr 5 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja Bulka to polączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesnością. Stworzona dla ludzi, którzy lubią zjeść zdrowo i smacznie. Nie zapominamy również o wegetarianach, weganach jak i tych, którzy żyją w ciąglym "biegu". Przede wszystkim stawiamy na świeżość i jakość naszych produktów. "Zacznij dzień z nami" z naszymi pysznymi śniadaniami, to haslo przewodnie naszej restauracji
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie spodziewaliśmy się, że po śniadaniu około godziny 10 - praktycznie przez cały dzień będziemy najedzeni! Bardzo smaczne dania, wyglądają estetycznie i jest duży wybór!!

Dziękujemy, Saerin_Lee

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odkąd bułka powstała odwiedzam ja ze znajomymi na śniadania. Miła atmosfera i śniadanka w dobrej cenie. :)

Dziękujemy, micha_w344
Zrecenzowano 9 września 2019

Smacznie i tanio ale brak w daniach pewnej finezji. Mega ruch i czujesz trochę jakbyś jadł na dworcu. Brak intymności - zjedz i zwolnij miejsce nowym. Duży wybór - dla mięsożerców i dla wegetarian. Dziewczyny uwijają się niczym mrówki.

Dziękujemy, xyxyn
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny wybór smacznych, nowatorskich i światowych śniadań. Bardzo polecam. Jednym minusem jest duży ruch (co tylko świadczy o tym jak dobrze tu karmią) i w związku z tym długie oczekiwanie na śniadanie (my czekaliśmy ok. 35-40 minut).

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Faktycznie jest walka o miejsce,ale warto poczekać. Śniadanko palce lizać i pięknie apetycznie podane! Cena atrakcyjna!!

Dziękujemy, Monika J

Bulka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bulka? Podziel się wrażeniami!