“Pyszne i zdrowe śniadanie”
Bulka — recenzja

Bulka
Nr 5 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Restauracja Bulka to polączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesnością. Stworzona dla ludzi, którzy lubią zjeść zdrowo i smacznie. Nie zapominamy również o wegetarianach, weganach jak i tych, którzy żyją w ciąglym "biegu". Przede wszystkim stawiamy na świeżość i jakość naszych produktów. "Zacznij dzień z nami" z naszymi pysznymi śniadaniami, to haslo przewodnie naszej restauracji
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny wybór smacznych, nowatorskich i światowych śniadań. Bardzo polecam. Jednym minusem jest duży ruch (co tylko świadczy o tym jak dobrze tu karmią) i w związku z tym długie oczekiwanie na śniadanie (my czekaliśmy ok. 35-40 minut).

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Faktycznie jest walka o miejsce,ale warto poczekać. Śniadanko palce lizać i pięknie apetycznie podane! Cena atrakcyjna!!

Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre sniadania w przystepnej cenie i dogodnej lokalizacji. Duzy wybor potraw, w tym sniadania wege

Dziękujemy, Carmennm_92
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy tylko mam ochotę zjeść śniadanie na mieście wpadam do Bułki ;) przytulny lokal, ciekawe, bogate menu. Świetna promocja dla studentów, bo śniadanie w cenie tylko 5 zł. Jajecznica mistrzostwo świata! Porcje adekwatne do ceny. Smacznie, tanio, polecam ;)

Dziękujemy, lovelybunnys
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy około godziny 10, nie polecam wybierać wie w tej porze, gdyż czas oczekiwania np na jajecznicę wynosił 50minut. Zrezygnowaliśmy ostatecznie ze śniadania w tym lokalu, ale menu było bardzo fajne i w dosyć przystępnych cenach. Fajną opcją jest promocja śniadaniowa do godz 8:30, warto sprawdzić

Dziękujemy, madamemx

Bulka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bulka? Podziel się wrażeniami!