“Miłe zaskoczenie .”
Hedera — recenzja

Hedera
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Niepozorna restauracja z tyłu hotelu . Z której to naprawdę warto skorzystać nawet nakładając drogi . Przez przypadek trafiliśmy po raz pierwszy do Hedery i tego nie żałujemy . Żurek naprawdę wyśmienity , placek po cygańsku rzadkość tak smakowity , tradycyjny schabowy jak u babci na obiedzie , naleśniki ze świeżymi owocami a wszystko ładnie podane. Dania mają zapach domowej kuchni a nie baru W-Z na rogu , który to najpierw czuć potem widać . Obsługa bardzo miła również po angielsku , do wyboru w okresie letnim stoliki na świeżym powietrzu lub wewnątrz . Ceny umiarkowane biorąc pod uwagę jakość potraw przyjazne dla portfela .Naprawdę warto.

Dziękujemy, Jarek I

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawiasy do pracy zestawy regularnie. Dobre jedzenie solidne porcje, można się spokojnie najeść w rozsądnej cenie.

Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano 29 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenia, porcje do syta obsługa Okey
Mocno polecam
Dobre miejsce na lunch i spotkanie ze znajomymi

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Palec100
Zrecenzowano 8 lipca 2017

Na obiad czekaliśmy 45 minut, nikt nie poinformował nas, że w restauracji jest impreza i będzie opóźnienie. Danie dostaliśmy chłodne, byliśmy tam po raz pierwszy i w związku z nieudaną premierą, ostatni.

Termin wizyty: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Kinga4444
Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo trafiliśmy na restaurację Hedera. Ale nie zawiedlismy się. Restauracja na zapleczu hotelu wiec osłonięte od ruchliwej drogi tak więc można było zjeść na świeżym powietrzu. Bardzo dobra kuchnia. Doskonale flaki i pyszny chłodnik. Kaczka na drugie była wyśmienita. Polecam też stek wołowy - naprawdę bardzo dobrze przyrządzone. Jedynie risotto nie bardzo nam smakowało. Ale ogólnie mogę wystawić ocenę bardzo dobra. Polecam. Również dlatego ze I obsługa staje na wysokości zadania. Miło i smacznie

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 627tomaszr

Hedera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stare Babice, Mazowieckie
Izabelin, Mazowieckie

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
Izabelin, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Hedera? Podziel się wrażeniami!