Tripadvisor
Stare Babice
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Klimatyzacji nie mozna ustawic. Cala rodzina pochorowala sie i wszystkie spotkania rodzinne po latach byly zrujnowne. Codzienne zglaszanie problemu w recepcji nie mialo zadnego znaczenia. Kazdy pracownik nie ma pojecia co i jak dziala i udaje ze wszystko jest w porzadku. Wyjatkowo nie profesjonalni pracownicy. Pani w recepcji w krotkiej kolorowej sukieneczce stwierdzila ze jak sie nie podoba to mozemy pojsc gdzie indziej. Dziecko (18miesiecy) zachorowalo od klimatyzacji az wymiotowalo i panie co sprzataja odmowily zmiany ponownie poscieli bo juz "raz zmienilaly." Nigdy nie spotkalam sie z taka ignorancja w 4 gwiazdkowym hotelu. Sami pracownicy mowia ze wszyscy goscie zglaszaja pretensje ale kierownictwa to nie obchodzi. Zreszta kierownika nigdy nie ma, a jak juz jest to sam zachowuje sie bardzo ignorancko. Ciekawe czy wlasciciele tego hotelu wiedza jak pracownicy traktuja gosci. Nie radze ryzykowac pobytu w tym definitywnie nie 4 gwiadkowym hotelu.

Dziękujemy, Diana0904
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Hotel, jak hotel. Typowy przydrożny obiekt, który posiada standard 4 gwiazdek.
Pokój - czysty, schludny, zadbany.
Łazienka - w pokoju, w którym byłem - mikroskopowa. Widoczna była "ciemność" - bardzo słabe oświetlenie.
Lobby - ok. Pomieszanie stylów, ale to akurat nie jest ważne.
Korytarz hotelowy - brak świeżego powietrza odzwierciedla stan zapachów wydobywający się z użytych materiałów.
Kuchnia - o smakach się nie dyskutuje, ale... jeżeli zamawiane, to świeże. Na imprezie obsuszone.

Generalnie jak na wstępie - typowy przydrożny hotelik z mocnymi 3 gwiazdkami.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Zdecydowanie warto wyjechać trochę z Warszawy i skosztować bardzo smacznej kuchni przygotowanej przez Szefa na oczach gości, Nie dość, że smaczne, to jeszcze pięknie podane, przybrane, apetyczne. Wybór dań dla każdego wybrednego smakosza. Obsługa miła, sprawna. Stosunek jakości do cen optymalny. Naprawdę warto.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel polozony w spokojnym i malowniczym miejscu z przemila obsluga i smaczna kuchnia. Szczegolnie polecam masaz goraca czekolada wykonany przez przesympatycznego Pana masazyste. Mam zamiar jeszcze tam wrocic.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, KasiaHedehusene
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieszkamy niedaleko, skorzystaliśmy z oferty restauracji. Fantastyczne jedzenie, ceny Ok, świetna obsługa. Właściwie, to już było po lunchu, a jeszcze przed kolacją i było pusto, ale i tak zostaliśmy pięknie obsłużeni. Bardzo fajne miejsce, gustownie urządzone, z tarasem. Jedliśmy flaki, duszoną pręgę w sosie chrzanowym z młodą kapustą - pycha, rewelacyjną zupę szczawiową (poprosiliśmy kolejną porcję), sałatkę Cezar i obowiązkowy zestaw kawa i wz. Wszystko absolutnie pyszne, świeże, pachnące, pięknie podane. Gorąco polecam, będziemy częstymi gośćmi restauracji.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Fazoletti