Tripadvisor
Stare Babice
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Zdecydowanie warto wyjechać trochę z Warszawy i skosztować bardzo smacznej kuchni przygotowanej przez Szefa na oczach gości, Nie dość, że smaczne, to jeszcze pięknie podane, przybrane, apetyczne. Wybór dań dla każdego wybrednego smakosza. Obsługa miła, sprawna. Stosunek jakości do cen optymalny. Naprawdę warto.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel polozony w spokojnym i malowniczym miejscu z przemila obsluga i smaczna kuchnia. Szczegolnie polecam masaz goraca czekolada wykonany przez przesympatycznego Pana masazyste. Mam zamiar jeszcze tam wrocic.

Dziękujemy, KasiaHedehusene
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieszkamy niedaleko, skorzystaliśmy z oferty restauracji. Fantastyczne jedzenie, ceny Ok, świetna obsługa. Właściwie, to już było po lunchu, a jeszcze przed kolacją i było pusto, ale i tak zostaliśmy pięknie obsłużeni. Bardzo fajne miejsce, gustownie urządzone, z tarasem. Jedliśmy flaki, duszoną pręgę w sosie chrzanowym z młodą kapustą - pycha, rewelacyjną zupę szczawiową (poprosiliśmy kolejną porcję), sałatkę Cezar i obowiązkowy zestaw kawa i wz. Wszystko absolutnie pyszne, świeże, pachnące, pięknie podane. Gorąco polecam, będziemy częstymi gośćmi restauracji.

Dziękujemy, Fazoletti
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niesłusznie funkcjonuje taki pogląd, że jeśli restauracja jest hotelowa to musi być nudna i mdła. Są restauracje trzymające najwyższy poziom mimo, że stanowią integralną część hotelu, także w Polsce. Restauracja hotelu Splendor do nich na pewno nie należy. Pozory luksusu, białe obrusy, ciężkie sztućce mają sprawiać wrażenie elegancji dla klasy wyższej. A rzeczywistość skrzeczy, karta od kilku lat z tą samą zawartością, kelner z miną nijaką, zmęczony obsługą dwóch stolików zjawia się po 10 minutach, żeby zabrać brudne talerze po równie nijakich daniach. Do tego specyficzny zapach rozpylany w hallu hotelu z pewnością nie wzmacnia apetytu, a wręcz przeciwnie nasuwa skojarzenia z pralnią ręczną.
Czyli nudno, mdło i byle jak.
Właściciele chcieli być w Nowym Jorku, a są w Nowych Babicach.
PS W toalecie widać, że poziom hotelu jest tak wysoki, że goście nie dosięgają; wzorem eleganckich miejsc są małe ręczniki do wycierania rąk, a obok umywalki stoi kosz z naklejonym niechlujnie napisem: „kosz na ręczniki frotte”

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, romualdb140
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

duzo przebywam w hotelach bardzo roznych ale mimo dziwnego miejsca tegoż hotelu to uwazam ze Splendor jest idealny pod każdym wzgledem:
- bardzo czysty
- genialna pod każdym wzgledem obsługa począwszy od recepcji, pan pokojowych po restauracje i ta niewymuszona sztuczna uprzejmość ... obsługa jest po prostu cudownie fajnie miła i widać ze Ci ludzie to lubią robic
- świetne nie przekombinowane jedzenie po prostu bardzo dobre
- pokoje genialnie przyjemne
tyle :)
gratuluje Państwu dokładnie wiecie na czym polega prowadzenie hotelu i bede go polecał z całego serca :)
czeka mnie jeszcze śniadanie ale nie sadze abym sie zawiódł
pozdrawiam serdecznie
Piotr Markowski
ps
życzę abyście dluuuugo byli i tacy jak teraz :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę