Hotels.com
Priceline
Booking.com
Wyświetl wszystkie 11 ofert
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel polozony w spokojnym i malowniczym miejscu z przemila obsluga i smaczna kuchnia. Szczegolnie polecam masaz goraca czekolada wykonany przez przesympatycznego Pana masazyste. Mam zamiar jeszcze tam wrocic.

Dziękujemy, KasiaHedehusene
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieszkamy niedaleko, skorzystaliśmy z oferty restauracji. Fantastyczne jedzenie, ceny Ok, świetna obsługa. Właściwie, to już było po lunchu, a jeszcze przed kolacją i było pusto, ale i tak zostaliśmy pięknie obsłużeni. Bardzo fajne miejsce, gustownie urządzone, z tarasem. Jedliśmy flaki, duszoną pręgę w sosie chrzanowym z młodą kapustą - pycha, rewelacyjną zupę szczawiową (poprosiliśmy kolejną porcję), sałatkę Cezar i obowiązkowy zestaw kawa i wz. Wszystko absolutnie pyszne, świeże, pachnące, pięknie podane. Gorąco polecam, będziemy częstymi gośćmi restauracji.

Dziękujemy, Beata A
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niesłusznie funkcjonuje taki pogląd, że jeśli restauracja jest hotelowa to musi być nudna i mdła. Są restauracje trzymające najwyższy poziom mimo, że stanowią integralną część hotelu, także w Polsce. Restauracja hotelu Splendor do nich na pewno nie należy. Pozory luksusu, białe obrusy, ciężkie sztućce mają sprawiać wrażenie elegancji dla klasy wyższej. A rzeczywistość skrzeczy, karta od kilku lat z tą samą zawartością, kelner z miną nijaką, zmęczony obsługą dwóch stolików zjawia się po 10 minutach, żeby zabrać brudne talerze po równie nijakich daniach. Do tego specyficzny zapach rozpylany w hallu hotelu z pewnością nie wzmacnia apetytu, a wręcz przeciwnie nasuwa skojarzenia z pralnią ręczną.
Czyli nudno, mdło i byle jak.
Właściciele chcieli być w Nowym Jorku, a są w Nowych Babicach.
PS W toalecie widać, że poziom hotelu jest tak wysoki, że goście nie dosięgają; wzorem eleganckich miejsc są małe ręczniki do wycierania rąk, a obok umywalki stoi kosz z naklejonym niechlujnie napisem: „kosz na ręczniki frotte”

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, romualdb140
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

duzo przebywam w hotelach bardzo roznych ale mimo dziwnego miejsca tegoż hotelu to uwazam ze Splendor jest idealny pod każdym wzgledem:
- bardzo czysty
- genialna pod każdym wzgledem obsługa począwszy od recepcji, pan pokojowych po restauracje i ta niewymuszona sztuczna uprzejmość ... obsługa jest po prostu cudownie fajnie miła i widać ze Ci ludzie to lubią robic
- świetne nie przekombinowane jedzenie po prostu bardzo dobre
- pokoje genialnie przyjemne
tyle :)
gratuluje Państwu dokładnie wiecie na czym polega prowadzenie hotelu i bede go polecał z całego serca :)
czeka mnie jeszcze śniadanie ale nie sadze abym sie zawiódł
pozdrawiam serdecznie
Piotr Markowski
ps
życzę abyście dluuuugo byli i tacy jak teraz :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na nocleg z dala od zgiełku miasta. Bardzo miła obsługa. Przepyszne jedzenie oraz bogaty szwedzki stół. W pobliżu hotelu dostępne są sklepy. Pokój z dużym łóżkiem małżeńskim jest rewelacyjny. Polecam gorąco.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa