Expedia.com
Booking.com
Priceline
Wyświetl 12 oferty
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

duzo przebywam w hotelach bardzo roznych ale mimo dziwnego miejsca tegoż hotelu to uwazam ze Splendor jest idealny pod każdym wzgledem:
- bardzo czysty
- genialna pod każdym wzgledem obsługa począwszy od recepcji, pan pokojowych po restauracje i ta niewymuszona sztuczna uprzejmość ... obsługa jest po prostu cudownie fajnie miła i widać ze Ci ludzie to lubią robic
- świetne nie przekombinowane jedzenie po prostu bardzo dobre
- pokoje genialnie przyjemne
tyle :)
gratuluje Państwu dokładnie wiecie na czym polega prowadzenie hotelu i bede go polecał z całego serca :)
czeka mnie jeszcze śniadanie ale nie sadze abym sie zawiódł
pozdrawiam serdecznie
Piotr Markowski
ps
życzę abyście dluuuugo byli i tacy jak teraz :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na nocleg z dala od zgiełku miasta. Bardzo miła obsługa. Przepyszne jedzenie oraz bogaty szwedzki stół. W pobliżu hotelu dostępne są sklepy. Pokój z dużym łóżkiem małżeńskim jest rewelacyjny. Polecam gorąco.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agatoliczka
Zrecenzowano: 29 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazny hotel dobre jedzenie czyste pokoje miła obsługa
Dobre miejsce na spotkanie na śniadanie lunch ze znajomymi i biznesowo
Hotel można polecić na nocleg nawet bardzo wymagającym znajomym czy kontrahentom

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Palec100
Zrecenzowano: 24 października 2017

Bardzo fajne miejsce na wesele lub Inne uroczystości rodzinne. Nasi goście byli zachwyceni obsługą jak i przyjazną atmosferą w Hotelu. Pan Marcin to przykład perfekcyjnego menagera Hotelu, pomocnego na każdym kroku. Z czystym sumieniem polecamy z mężem organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Splendor. Bez zawahania ponownie wybralibyśmy to właśnie miejsce na organizację naszej uroczystości.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, 997nataliaw
Zrecenzowano: 3 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

To jedno z moich ulubionych miejsc. Często tam bywam i szczerze kibicuje. Nowy zadaszony ogródek letni jest świetny, restauracja coraz lepsza z przebojami jak chłodnik, który jest wyjątkowo smaczny. Niby proste danie, a szefowie kuchni w Warszawie nie potrafią sobie z nim poradzić. Czekam na więcej przebojów.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, 534maciejl