“Rewelacja”

Siedlecki Browar Restauracyjny Brofaktura
Nr 1 wśród 36 Restauracje (Siedlce)
Opis: Siedlecki Browar Restauracyjny powstał w 2014 roku. Mieści się w zabytkowym budynku Hali Targowej, której początki datuje się na 1908 rok. Te kilkanaście miesięcy funkcjonowania lokalnego browaru pokazało, że to nie tylko dobra restauracja, koktajlbar i lokalna manufaktura piwa, ale również miejsce spotkań siedlczan jak i gości z całego kraju, którzy odwiedzają Siedlce. Od samego początku szczególny nacisk położono tu na jakość i niepowtarzalność serwowanych potraw, które wyróżnia wykorzystanie najwyższej klasy lokalnych składników, połączonych umiejętnie i z pasją. Popularnością cieszy się zwłaszcza lokalny browar. Piwa Brofaktury są warzone na miejscu czasochłonną, skomplikowaną i tradycyjną metodą rozwijaną od wieków. Niepasteryzowane, niefiltrowane, produkowane z najwyższej jakości słodów i chmieli z całego świata trunki, zdążyły już zyskać uznanie tysięcy gości browaru. Dopełnieniem całości jest najnowocześniejszy w regionie koktajlbar. Utalentowani barmani, wyposażeni w doskonałą selekcję alkoholi, pochodzących w dużej części od lokalnych producentów i dystrybutorów, z przyjemnością prezentują gościom niezwykłe smaki ukryte w barowej karcie Brofaktury. Klimat tego miejsca dopełniają liczne koncerty, wystawy i imprezy taneczne.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi do Brofaktury będąc przejazdem w Siedlcach. Zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jak na miłośników wołowiny przystało wybraliśmy na przystawkę tatar wołowy a na danie główne steki z antrykotu. Jedzenie przepyszne! Top 3 naszych wołowinowych restauracji. Piwko również pyszne. Polecamy każdemu bo naprawdę warto.

Dziękujemy, pixulka

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne piwko o roznych smakach tworzone na miejscu, bardzo dobry zurek i patelnia z roznymi miesami.Polecam.

Dziękujemy, Jacho-777
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze. Pierogi z cielecina mleczna- smacze. Male “szumne”- mile. Przyjazna przestrzen- o tak. Poza kelnerka, ktora mimo otrzymania na koncu napiwku od momentu wejscia nie zmienila “cierpietniczego” wyrazu twarzy. Zostawiam wyobrazni.

1  Dziękujemy, 263wojtekm
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polecam, bardzo dobre jedzenie, goszcze tam zawsze w delegacji, super makaron z kurczakiem, burger ok ale bez szalu, na steki trzeba czekac okolo godziny ze wzgledu na specjalne przygotowanie - dlatego nie probowalem natomiast slyszalem ze sa super :), desery (lava i beza) bardzo dobre, generalnie raczej nigdy sie nie zawiodlem :)

Dziękujemy, 7Wookie7
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Zabrał nas tam znajomy, by pokazać nam coś wartego odwiedzenia w Siedlcach. Już wiemy dlaczego wybrał Brofaktura. Przepięknie odrestaurowany i zaadoptowany budynek. W sali restauracyjne na pierwsze wrażenie warzelnia piwa… Fantastycznie to wygląda! Ciekawe menu, a przede wszystkim smak potraw. Na przystawkę krewetki – podane niekrępująco, na małej patelence. Rosół jak należy, pyszny jak u babci. Pierś z kurczaka z gnocchi rozpływała się w ustach, a jak podana! Łosoś dla koneserów, a do tego wszystkiego degustacja piw z Brofaktury w malutkich kuflach – bardzo pomysłowe. I pyszne! Gratuluję. Fantastyczne wrażenie zrobiła na nas całość. Polecam!

Dziękujemy, sosnagosia

Siedlecki Browar Restauracyjny Brofaktura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siedlce, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Siedlecki Browar Restauracyjny Brofaktura? Podziel się wrażeniami!