Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Ciche i spokojne miejsce. Pokój duży z widokiem. Wszystko w tonie starego dworku. Jedyny minus to kawa do śniadania - rozpuszczalna do zrobienia. Myślę że następnym razem będzie już ekspres.

Typ podróży: Podróż służbowa
5  Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano: 2 maja 2018

Wspaniałe, sielskie, spokojne miejsce - nawet w majówkę. Idealne na ryby, imprezy rodzinne, spacery. Do tego bardzo smaczna, domowa restauracja. Czyste pokoje, miła obsługa. Z chęcią wrócę raz jeszcze.

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, KasiaK4438
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 110dworm, Kierownik, Dwór MościbrodyOdpowiedź udzielona 8 maja 2018

Bardzo miło słyszeć :) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, uroczo położone. W środku starodawny wystrój i miły klimat do zamówienia podawana jest przystawka (najczęściej wędliny własnego wybory, smalec i ogórki). Smaczne dania. Duży minus za pierogi, bardzo grube ciasto, mrożone, farsz słabo doprawiony.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Sopinscy
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Bywam w Siedlcach regularnie. Spałem tam w 5 hotelach. Powiem szczerze- warto poswięcić 15 minut i wyjechać żeby spędzić noc w dworku w Mościbrodach. W bardzo przystepnej cenie, dostałem spokój, zapach natury miła obsługę. Jedyny minus to faktycznie dość ascetyczne pokoje, ale może w tym ich urok:) Czysto, cicho . Otoczenie bardzo zadbane, całość odrestaurowana z duza starannością . POLECAM!!!

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jacek_zet12
Zrecenzowano: 1 października 2016

Cicho i spokojnie. Pokoje bardzo czyste. Nie jest to hotel 4* , ale naprawdę zadbany z klimatem. Obsługa przemiła. Jedzenie w restauracji domowe. Świeże i dobre. Dwór jest bardzo zadbany. Zieleń przepiękna. W stawku wielkie ryby, łabędzie. Rano słychać śpiew ptaków. Polecam na odstresowanie się.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Barbara L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 110dworm, Kierownik, Dwór MościbrodyOdpowiedź udzielona 4 października 2016

Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa. Staramy się utrzymać to urokliwe miejsce w takim właśnie klimacie. Zapraszamy ponownie :)