Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Ciche i spokojne miejsce. Pokój duży z widokiem. Wszystko w tonie starego dworku. Jedyny minus to kawa do śniadania - rozpuszczalna do zrobienia. Myślę że następnym razem będzie już ekspres.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano: 2 maja 2018

Wspaniałe, sielskie, spokojne miejsce - nawet w majówkę. Idealne na ryby, imprezy rodzinne, spacery. Do tego bardzo smaczna, domowa restauracja. Czyste pokoje, miła obsługa. Z chęcią wrócę raz jeszcze.

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, KasiaK4438
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 110dworm, Kierownik, Dwór MościbrodyOdpowiedź udzielona 8 maja 2018

Bardzo miło słyszeć :) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, uroczo położone. W środku starodawny wystrój i miły klimat do zamówienia podawana jest przystawka (najczęściej wędliny własnego wybory, smalec i ogórki). Smaczne dania. Duży minus za pierogi, bardzo grube ciasto, mrożone, farsz słabo doprawiony.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Sopinscy
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Bywam w Siedlcach regularnie. Spałem tam w 5 hotelach. Powiem szczerze- warto poswięcić 15 minut i wyjechać żeby spędzić noc w dworku w Mościbrodach. W bardzo przystepnej cenie, dostałem spokój, zapach natury miła obsługę. Jedyny minus to faktycznie dość ascetyczne pokoje, ale może w tym ich urok:) Czysto, cicho . Otoczenie bardzo zadbane, całość odrestaurowana z duza starannością . POLECAM!!!

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jacek_zet12
Zrecenzowano: 11 stycznia 2017

Bardzo ładnie utrzymany i urządzony dwór - bezpłatny parking, miła obsługa, w pokoju dostęp do wi-fi, tv, suszarka; jedyny minus to brak lampki nocnej; dwór serwuje bardzo dobrą kuchnie - polecam golonkę :); dosyć skromne lecz smaczne śniadania. Recepcja/ restauracja i pokoje noclegowe znajdą się w osobnych budynkach.

Termin pobytu: styczeń 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tadeusz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 110dworm, Kierownik, Dwór MościbrodyOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2017

Bardzo dziękujemy za wydanie opinii na temat pobytu w Dworze Mościbrody. Weźmiemy pod uwagę Pańskie spostrzeżenia dotyczące wyposażenia pokoju i śniadań. Zapraszamy ponownie :)