Zrecenzowano: 1 listopada 2016

super atmosfera, jedzenie ok , manager doradzi, podpowie. Organizowałam chrzciny córki wraz z noclegiem gości. Wszystko było dograne na ostatni guzik.Wszyscy byli zadowoleni, najedzeni oraz uśmiechnięci. Kelnerki super, czysto i przyjemnie

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 5 września 2016 z urządzeń przenośnych

Razem z rodzina świętowaliśmy uroczystość rodzinną. Razem prawie 30 osób.
Jedzenie było na czwórkę plus. Obsługa bardzo przyjemna.
Nakrycia czyste. Co nieczęsto jest normą.
Lokalizacja bardzo dobra.
Polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, JackDublinBSQ
Zrecenzowano: 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wszystko pozytywnie. Przyjechaliśmy w środku nocy bez wcześniejszej rezerwacji, Pani znalazła dla nas pokój z jednym łóżkiem, meldunek odbył się bardzo sprawnie. Pokój dwuosobowy duży, ładny, czysty, wszystko przygotowane, bez niemiłych niespodzianek, jedyny minus to że w pokoju nie było mini barku, szkoda też że trzeba dodatkowo płacić za parking hotelowy. Śniadanie wliczone w cenę, szwedzki stół, dość obszernie zastawiony, można się spokojnie najeść. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2016

Nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu, w szczególności w korelacji jakość - cena.
Szczerze polecam wszystkim, którzy cenią dobre warunki za rozsądną cenę, z miłą obsługą i wyśmienitą kuchnią. Do zobaczenie ponownie.

Termin pobytu: kwiecień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, lukaszkister
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Hotel ok, dla osób nie wymagających nadmiernie,Jak na trzy gwiazdki to nawet bardzo dobrze. Widać czasami miejsca ruszone zębem czasu, ale miła obsługa kompensuje wszelkie niedostaki. Jest OK, Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa