Siedlce

“Lokal na 6!”
Luks Pasta — recenzja

Luks Pasta
Nr 8 wśród 36 Restauracje (Siedlce)
Opis: Świeże i ręcznie robione makarony oraz pierogi w różnych odsłonach. Sałatki, świeżo wyciskane soki, desery to wszystko znajdziecie w naszej restauracji ! a to wszystko podawane na jadalnych talerzach z otrąb pszennych. Jedyne takie w Siedlcach !
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy ich pierogi! Pychotka! Można zamawiać na wynos. Wokalu miło i przyjemnie, czysto. No a syn obowiązkowo zamawia beze na deser.

Dziękujemy, P1496QHannak

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pyszne makarony w naprawde niskich cenach ! W środku czysto, miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Szcerze polecam

Dziękujemy, piotr s
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w restauracji jest godne polecenia. Na małej mapie Siedlec lokal wyróżnia się pomysłem na jednorazowe sztuce i talerze. Brawo. Makarony smaczne , porcje dość duże

Dziękujemy, zwolek4577
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Miejsce kulinarnych doznań, jedzenie na wysokim poziomie. Codziennie coś innego. Bardzo dobre ceny. Polecam! :)

Dziękujemy, katarzyna803
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór makaronów, pierogów i sałatek. Menu dynamiczne, codziennie w karcie coś nowego. Penne z pesto pyszne, ale pierogi po meksykańsku mogłyby być nieco bardziej doprawione. Obsługa bardzo miła i pomocna, ogólnie duży plus!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, mateoosh2

Luks Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Luks Pasta? Podziel się wrażeniami!