Siedlce

“Niestety nie zachwyca”
Coffee&Tea House — recenzja

Coffee&Tea House
Nr 1 wśród 1 Kawa i herbata (Siedlce)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś jedno z najbardziej lubianych przeze mnie miejsc w Siedlcach. Uwielbiam te shaki, przepyszne ciasta i gofry. Te ostatnie okazały się jednak porażką. Przy ostatniej wizycie, która była bardzo szybko z uwagi na półtorarocznego synka, który miał nieco inne plany niż siedzenie w kawiarni, gofer okazał się być poprostu surowy... zawiodłam się bardzo i dużo czasu minie zanim zdecyduje się na wizytę w tym miejscu.

Dziękujemy, Anna W

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Miejsce z klimatem, które jest chętnie odwiedzane przez mieszkańców miasta. Poprawny smak kawy i lodów, duże porcje. Obsługa niestety bez uśmiechu.

Dziękujemy, olasad_food
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój ładny, kawa na mleku sojowym niesmaczna niestety (dziwny smak mleka niestety). Obróciłam fotel, aby moc mieć twarz skierowana do okna i została mi zwrócona uwaga ze nje można obracac foteli. Podejście na pewno nie frontem do klienta.

Dziękujemy, 831dorotab
Zrecenzowano 14 stycznia 2019

Bardzo dobre lody, jest gdzie usiąść nawet jak idziemy z trójką dzieci,
pyszna latte. Lubimy tam zaglądać, można poczytać książki czy pograć dziećmi w planszówki. Czas wolno płynie .
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 17 listopada 2018

Fajne miejsce z bardzo fajnym wystrojem, kawa już smak poprawny, ciasto również dobre, ale niestety niemiła obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Przemek_K_premo18

Coffee&Tea House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siedlce, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Coffee&Tea House? Podziel się wrażeniami!