“Przykre”

La Melisa cafe and restaurant
Nr 46 wśród 141 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 8 września 2019

To była nasza ulubiona restauracjia.... Tylko gdzie jest nasza ulubiona Pani Karolina zawsze uśmiechnięta, życzliwa. Strasznie nam przykro to już nie to samo miejsce. My się żegnamy

Dziękujemy, Plmn12

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Polecam restauracjie la melisa dania smaczne, pięknie wyglądają, przytulnie, Pani Karolina przemiła osoba zadbała o każdy szczegół. Napewno tu wrocimy. Pozdrawiamy właścicieli

Dziękujemy, syreny
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja niby przy głównej drodze, ale lekko na uboczu. Mimo to uczęszcza tam sporo ludzi. Jedzenie smaczne, czysto, ładnie, bez przytłaczających ozdób. Mały kącik dla dzieci, krzesełko dla malucha. Obsługa rzeczowa, miła, nie nachalna. Polecam

Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Sam lokal zachęca wyglądem, klimatem i ciekawą kartą dań. Na plus parking, stoły na zewnątrz i miła obsługa. Co do samego jedzenia- danie ze stekiem- malutkie, ale smaczne. "francuz" z piersi kurczaka- porcja wystarczająca, mięso dobrze przyprawione, dodatki świetne. Ogromny burger z dobrej jakości wołowiny. Te dania testowaliśmy i możemy polecić na "średni głód". Minus za prawie godzinne oczekiwanie- byliśmy uprzedzeni, że ok. 40 minut. Wyszło dłużej. Mega plus dla Pań z obsługi, które "zlitowały" się nad nami i wpuściły do środka z psem- pies też zachwycony, szczególnie kurczakiem i marchewką. Polecam! Wrócimy:)

Dziękujemy, Polinezyjska
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Obsługa w porządku, pizza całkiem niezła (a'la w włoskim stylu) trochę nijakie ciasto,
tatar bez rewelacji,
dobre ciasta, zwłaszcza beza z sosem :)
na plus fajne, kameralne wnętrze i ukryty ogródek.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, nina_kowalik

La Melisa cafe and restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w La Melisa cafe and restaurant? Podziel się wrażeniami!