“Pysznie!”

La Melisa cafe and restaurant
Nr 61 wśród 134 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 3 lipca 2018

Pyszne świeże jedzenie. Urozmaicone menu. Oryginalny sposób podawania potraw. Pyszna zupa szczawiowa. Beza z truskawkami to poezja. Super serwis. Jedna z najlepszych restauracji w Radomiu. Dostępne zamykane, klimatyzowane pomieszczenie, w sam raz na szkolenie czy biznesowe spotkanie okraszone pysznymi smakami. Typowa perełka, z dala od zgiełku centrum. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Marcelee84

Zrecenzowano 24 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam organizacji imprezy okolicznościowej w tej restauracji. Organizowałam tam przyjęcie dla 21 osób. Byłam bardzo zawiedziona ze mimo zapewnień i wysokiej ceny (160 zł/ os przy dwóch daniach gorących) ilość jedzenia była dość skromna i nieuzupełniana w trakcie imprezy (stały puste półmiski!), najbardziej jednak rozczarował mnie „stół słodkości” (o ile można było to coś tak nazwać), za który zapłaciliśmy 10zl/os a poza kilkoma babeczkami i zakalcowatym sernikiem nie było nic ! Będąc jednak obiektywnym, jedzenie które się już pojawiło było smaczne. Kuchni nie można nic zarzucić. Ale obsługa...to dopiero minus tego lokalu...wszystko wyproszone, z opóźnieniem. Miałam wrażenie ze ta kelnerka łaskę nam robi ze w ogóle nas obsługuje.
Podsumowując- na obiad, fajne miejsce na zorganizowanie przyjęcia zdecydowanie odradzam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, ninulciacalyswiat
Zrecenzowano 18 stycznia 2018

Miałam okazję wczoraj po raz pierwszy być w tej Restauracji. Bardzo ładnie urządzony lokal i nie było problemu z parkowaniem auta. Obiad był bardzo smaczny, serniczek - deserek również pycha. I przemili młodzi ludzie do obsługi. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, alutka007
Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze pyszne dania z nowej karty Dan. Łosoś ze szpinakiem w cieście.. Palce lizać. I cudownie zrobiony burger z buraka z frytkami z batatow cos dla wegetarian. Świetnie przyprawiony oraz bez bułki co istotne! Polecam jak zawsze... No i ta Beza!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Malcolm C
Zrecenzowano 21 lipca 2017

Długi czas oczekiwania, jedzenie przeciętne nie warte swojej ceny, Nie polecam Restauracja ładnie urządzona

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, agnieszka1983700

La Melisa cafe and restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w La Melisa cafe and restaurant? Podziel się wrażeniami!