Zrecenzowano: 30 maja 2017

Świetny hotel. Jedyna wada - położenie. Niby w centrum, ale na uboczu. Problem z parkingiem (płatny przed hotelem). Kuchnia bardzo smaczna - polecam. Pokoje O.K. Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz_EU
Zrecenzowano: 12 maja 2017

Hotel w centrum miasta wszędzie blisko. Pokój przyjemny z dużą łazienką urządzony w bardzo dobrym stylu. Śniadanie w hotelu na wysokim poziomie duży wybór jedzenia. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Polecam wszystkim bez różnicy na wiek.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kamil V
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Ogólnie rzecz biorąc bez szaleństwa :) wybrałam się z mężem późnym wieczorem w niedzielę. Kelnerka nieco rzekłabym 'wystraszona'. Wybraliśmy 2 przystawki, 2 zupy i 2 dania główne, a w pamięci została tylko jedna rzecz....foie gras. Reszta na prawdę bardzo standardowa i klasyczna.

Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, 40magdalenam
Zrecenzowano: 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepszy hotel w Radomiu. Jakość po prostu widać. Pyszne jedzenie, świetna obsługa i oryginalny wystrój. Sale konferencyjne dobrze przygotowane, jedyne co można by usprawnić, to zasięg telefonów, ale grubość murów zobowiązuje;)

Termin pobytu: marzec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 964dariuszw
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Obiecujące miejsce z iście biesiadną atmosfera dzieki Pani Dyrektor załatwiającej swoje prywatne sprawy w restauracji w taki sposób, ze goście nie maja szans delektować sie posiłkiem i cieszyc relaksująca muzyka. Niestety pozostaje wrażenie, ze przeszkadza słysząc, chcąc nie chcąc, szczegóły z zycia rozprawiających pan:(
Lokalizacja hotelu dla gosci nieznających miasta moze wydawać sie "niebezpieczna" na pierwszy rzut oka.. ale po przekroczeniu progu pokoju przenosimy sie w czasie. Pokoj przestronny, kuchnia smaczna. Karta win do ekspresowego dopracowania.

Termin pobytu: marzec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa