“Smaczne jedzenie.”
Trattoria Bella Italia — recenzja

Trattoria Bella Italia
Nr 19 wśród 134 Restauracje (Radom)
Opis: Pizza z pieca opalanego drewnem Makarony Sałatki Włoskie dania Desery Wszystko pyszne i świeże, z najlepszych produktów :)
Zrecenzowano 9 marca 2018

Restauracja z miła obsługa i dobrym jedzeniem. Ceny podobne jak w pozostałych lokalach tego typu w Radomiu.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Adam W

Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Szef robi bardzo dobra pizze, natomiast młody człowiek który też robi pizze to już nie tak dobrze przyrządza jak przez szefa.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Pawel M
Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa powinna przejsc mocne szkolenie z zakresuorganizacji pracy i obslugi klienta. Ciagła roszada wsród pracowników nie świadczy dobrze o firmie.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 816bd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BellaItalia26600, Właściciel, Trattoria Bella ItaliaOdpowiedź udzielona 4 marca 2018

Witam.
Nie wiem jak często Pan u nas bywa, i wcale nie musimy sie tłumaczyć z rotacji pracowników ;) choć połowa pracowników pracuje u nas ponad rok... W gastronomii jest tak, że obsługa się zmienia i jest to normalne, w większości w gastronomii pracują młodzi ludzie, których plany się często zmieniają ;) dla niektórych jest to praca sezonowa, chwilowa, bo za chwilę idą na studia etc. Proszę o trochę wyrozumiałości.... dla niektórych jest to pierwsza praca w życiu i też się muszą nauczyć :)

Zrecenzowano 3 stycznia 2018

już po raz 5ty w tej restauracji. Poszedłem tym razem z kulinarnym magazynem, w którym był artykuł o neapolitańskiej pizzy. Pokazałem włascicielowi zdjęcie pizzy i poprosiłem by zrobił mi taką samą. I zrobił, a nawet dwie, bo tak mi pierwsza smakowała! Makarony też są świetne i co najważniejsze "nie spolszczone", jeśli carbonary nie chcesz ze śmietaną, to Ci taką zrobią. Piec opalany drewnem, składniki i umiejętności pizzermana to sekrety tej pizzerii. Ze śmiechem czytałem recenzje "myszkaw" jak to inna pizza w Radomiu była przepyszna. Otóż nie jest, ani w Radomiu, ani gdziekolwiek indziej w tej części Polski.

Termin wizyty: grudzień 2017
2  Dziękujemy, Tomek G

Bardzo nam miło było Pana gościć ;)
Zapraszamy

Zrecenzowano 19 listopada 2017

Byłam tam dwa razy, za każdym razem na pyszną włoską pizzę.
Jeśli chodzi o pizzę to jest pyszna - na cieńkim cieście, z pieca, z dobrymi jakościowo dodatkami, szczególnie polecam pizzę z pasterkami melona.
Jak na włoską restaurację przystało, jako dodatek jest podawana oliwa, bo dobra pizza sama się obroni i nie potrzebuje sosu czosnkowego ani koncentratu pomidorowego ;-)
Wieczorami jest sporo gości, więc lepiej jest zarezerwować stolik!
Ostatnio jednak zjawiłam się tam ok. godz.12-13. Były zajęte 3 stoliki, bardzo dużo miejsca. Mimo braku gości, obsłudze kelnerskiej bardzo zależało, nie wiedzieć czemu, abyśmy jak najszybciej wyszli. Zabieranie filiżanki w trakcie jedzenia, ciągłe patrzenie na stolik, czy można już coś zabrać powodowało, że brak było prywatności i czuliśmy się tam, jak niechciani intruzi. Do poprawki.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, monko0507

Trattoria Bella Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Trattoria Bella Italia? Podziel się wrażeniami!