“Najlepsza pizza”
Trattoria Bella Italia — recenzja

Trattoria Bella Italia
Nr 19 wśród 133 Restauracje (Radom)
Opis: Pizza z pieca opalanego drewnem Makarony Sałatki Włoskie dania Desery Wszystko pyszne i świeże, z najlepszych produktów :)
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Bardzo dobra prawdziwie włoska pizza, oparta na oryginalnych składnikach. Desery i różnego rodzaju napoje również pyszne. Brakuje tylko dań dla dzieci (cała pizza lub porcja makaronu czy deserów jest zbyt duża dla dzieci).

Dziękujemy, efajonka

Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Genialne jedzenie w spokojnym miejscu.
Posiłki olbrzymie, smaczne. Bardzo syte.
Restauracja nieduża, wygląda, że na wszelki wypadek tzreba rezerwować miejsce w weekend

1  Dziękujemy, DziuniaB
Zrecenzowano 29 maja 2017

Właścicielka bardzo niemiła, jedzie średnie/kiepskie. Wystrój ok, aczkolwiek same dania niespecjalnie wloskie.

Dziękujemy, Ma Ciek S
Zrecenzowano 5 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma włoskie menu ale dań już nie. Makaron"mamma mia" średnio, jak makaron z sosem pomidorowym z dużymi kawałkami szynki, nie czuć ani trochę przypraw, ani bazylii, ani czosnku, a włoskie dania są przecież bardzo aromatyczne.
Nie wiem jakie są pizze, ale drugi raz tu nie przyjadę, płacąc za makaron 26 zł oczekuję czegoś smaczniejszego.
Wystrój ok, ale króluje Ikea (szwedzka, nie jest przecież włoska). To jest jednak drobiazg

Dziękujemy, Sylwia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BellaItalia26600, Właściciel, Trattoria Bella ItaliaOdpowiedź udzielona 4 marca 2018

Witam, nasz makaron "Mamma mia" to jeden z ulubionych wśród naszych gości... Jest to makaron, który jest wręcz obsypany świeżą bazylią :) oczywiście rozumiem, że nie każdemu wszystko zasmakuje, ale..mam prośbę, czy może Pani wymienić produkty ikei u nas w lokalu oprócz krzesełka dla dziecka i małych świeczników na stołach???? Bo mówi Pani, że Ikea króluje, ale to chyba nie u nas... :D

Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem w Radomiu i zachęceni ocenami wpadliśmy na obiad. Wystrój prawdziwie włoski. Pizza super, duży wybór. Makaron też dobry, duze porcje.
W weekend może być problem z miejscem- lepiej rezerwować.

Dziękujemy, Anna W

Trattoria Bella Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Trattoria Bella Italia? Podziel się wrażeniami!